MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Chord Electronics ULTIMA Pre 2 - Eight Input | Reference Preamplifier

Chord Electronics ULTIMA Pre 2 - Eight Input | Reference Preamplifier

ID produktu 8722
Producent Chord
Kategoria Stereo » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 71990 zł
oblicz rate

Przedwzmacniacz

Tak jak przedwzmacniacz powinien, ULTIMA PRE 2 nie dodaje nic do oryginalnego charakteru muzyki i zamiast tego zachowuje go z zerowym podbarwieniem. Dzieje się tak dzięki naszym najnowszym osiągnięciom w projektowaniu zasilaczy impulsowych, opracowanych na podstawie technologii lotniczych, oraz naszym opatentowanym, bardzo cichym obwodem półprzewodnikowym, który jest zarówno starannie ekranowany, jak i wyposażony w najwyższej jakości komponenty systemowe. W rezultacie ULTIMA PRE 2 jest w stanie osiągnąć bezprecedensową wydajność szumową na poziomie -130 dB, co oznacza, że ​​Twoje źródło zawsze będzie brzmiało jak Twoje źródło i nic więcej.

Chord Electronics Ultima Pre 2

Jeśli chodzi o łączność, ULTIMA PRE 2 pokrywa doskonale zapotrzebowania hi-fi (i nie tylko!). Wyposażony w osiem wejść, cztery pary stereofonicznych XLR dla połączeń zbalansowanych i kolejne cztery RCA dla połączeń niezbalansowanych. Każde z tych wejść może być dopasowane do wzmocnienia i indywidualnie wybrane. W przypadku wyjść dostępna jest pojedyncza para stereo przez XLR lub RCA, aby podłączyć pojedynczy wzmacniacz stereo, taki jak ULTIMA 5 lub parę końcówek monofonicznych, takich jak ULTIMA 3s. Oczywiście użytkownicy słuchawek mają do dyspozycji wyjście słuchawkowe 6,35 mm o wysokiej rozdzielczości zlokalizowane na panelu przednim.

 

Tam, gdzie ważne jest wyzwalanie, wzbudzanie systemu (pozwalające na jednoczesne uruchomienie podłączonego sprzętu za jednym naciśnięciem przycisku), ULTIMA PRE 2 jest wyposażona w trzy wyjścia, co powinno być więcej niż wystarczające dla większości systemów.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: