MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Naim NAC 252

Naim NAC 252

ID produktu 3914
Producent Naim
Kategoria Stereo » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 37999 zł
oblicz rate

NAC 252 to bezpośredni następca NAC-a 52 – do tej pory jednego z najlepszych przedwzmacniaczy w historii. NAC 252 oferuje większe możliwości kontroli i wyboru źródeł, a także znacząco poprawioną konstrukcję, estetykę i wykończenie. Jego wyniki w dziedzinie dźwięku to wynik dekady badań i rozwoju; to jeszcze większa szybkość, więcej detali, lepsza przejrzystość i muzykalność.

Naim NAC 252 łączy w sobie niezwykle przyjemną i dokładną reprodukcję dźwięku, z wyjątkową elastycznością, dzięki której pozostanie sercem najwyższej klasy systemu audio przez długie lata.

Jako dodatek do zalecanych złącz DIN, właściciel NAC-a 252 może wybrać dwa z wejść RCA, co pozwoli na podłączenie szerokiego wyboru komponentów i kabli pochodzących od innych producentów. Opcjonalnie aktywowane, stałopoziomowe wejście typu „unity-gain” pozwala na podłączenie procesora dźwięku przestrzennego AV2 lub podobnego urządzenia innego producenta.

Każde z sześciu wejść oferuje osobną opcję słuchania i nagrywania. Oprócz standardowego „Record Mute”, NAC 252 wycisza nie tylko sygnał wyjściowy, ale także wyłącza całą pętlę nagrywania, eliminując tym samym jakąkolwiek degradację sygnału wyjściowego.

 

Projektując NAC 252 przeglądnięto w Naimie dotychczas stosowane koncepcje, a także topologie układów oraz stosowane komponenty, po raz pierwszy widziane wraz z pionierskimi ideami użytymi w przedwzmacniaczach takich jak NAC52. Inżynierowie spędzili setki godzin, uważnie słuchając poszczególnych projektów i upewniając się, że osiągnęli doskonałą harmonię pomiędzy muzyką i techniką.

Aby to się udało zastosowano precyzyjne potencjometry obrotowe z elementami czyszczącymi ścieżki oporowe, pozwalając zachować integralność muzycznego przekazu oraz zapewnieniając stabilność parametrów w długim okresie czasu.

Osobny zasilacz SuperCap dostarcza prąd z dziesięciu osobnych, niezależnie stabilizowanych modułów zasilających. Dzięki całkowicie odseparowanym regulatorom napięcia, zasilającym układy cyfrowe i przełączniki w układach sygnału audio, nie następuje generowanie zbędnego szumu.

 

WEJŚCIA AUDIO
Analogowe 4 x DIN, 2 x DIN / RCA
Czułość wejściowa 75 mV
Impedancja wejściowa 47 kΩ
Inne wejście AV typu „unity-gain”
WYJŚCIA AUDIO
Analogowe 1 x regulowane, 3 x stałopoziomowe (DIN)
Poziom wyjściowy (stałe) 75 mV, 600 Ω
Poziom wyjściowy (regulowane) 775 mV
Impedancja wyjściowa  
Minimalna impedancja obciążenia 10 kΩ
Zasilane przedwzmacniacz gramofonowy Naim
STEROWANIE
Podczerwień RC5
Wejście trigger RCA na panelu tylnym (RC5)
RS232 opcjonalne (DE9 żeńskie)
ZASILANIE
Napięcie zasilania 24 V, 12 V
Opcje zasilania SuperCap
WIELKOŚĆ
Wymiary 87 x 432 x 314 mm (W x S x G)
Masa 7 kg
WYKOŃCZENIE
Front szczotkowany i anodowany na czarno
Obudowa czarny lakier proszkowy

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: