MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Audia Flight  Strumento No1 mk2 przedwzmacniacz stereo

Audia Flight Strumento No1 mk2 przedwzmacniacz stereo

ID produktu 6729
Producent Audia Flight
Kategoria Stereo » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 83490 zł
oblicz rate

Audia Strumento No1 mk2

 

Przedwzmacniacz

 

 

OD dawna przyjętą zasadą jest że "sercem każdego systemu audio jest przedwzmacniacz". Zadanie przedwzmacniacza wydaje się proste: przenieść czystość dźwięku bez podbarwień czy zaburzeń oryginalnego sygnału nie dodając ani niczego nie odejmując.

 

Owszem, jednak to nie jest takie proste. Tutaj właśnie starania zespołu Audia Flight przyniosły preamplifier będący swoistym dziełem sztuki. 
Audia Flight Strumento N°1 mk2 przedwzmacniacz stereofoniczny to idealne narzędzie by dostarczyć sygnał do  wzmacniacza z najwyższą możłiwą precyzją i szybkością. Odsłuchy wykonane przez doświadczony zepół wykorzystaliśmy do wprowadzenie poprawek w układach oryginalnego Strumento n1, nie wielkie a szalenie istotne zmiany takie jka wartości  oporników i kondensatorów. Wysiłki te pozwoliły nam jeszze bardziej zbliżyć się do naszego celu jakim jest soniczna perfekcja, niema tka jak lutnicy wykorzystujący lata doświadczeń, rzemiosło i wrażliwe ucho by znaleźć idealne charakter brzmienia i przekazu emocjonalnego w swoich instrumentach.

 

 

Chassis Strumento N°1 mk2 zaczyan swoje życie jako jendolity odlew aluminiowy wysokiej jakości. Po zakonczeniu obróbki w technologii CNC , każdy lement jest ręćznie polerowany  ąz do uzyskania efektu lustra. Najdlasze zakamrki są wykńączane ręcznie a anodyzowanie dopełnia prace nad obudową. 

 

Wewnątrz pięknej obudowy Strumento No1 mk2 znajdziemy 4 transformatory toroidalne (dwa 75VA transformatory gówne, jeden 25 VA płyty kontrolnej,  jeden 15VA dla układów logicznych)  zamknięte w ekranie ferromagnetycznym wypłenionym epoxydem.  Główny zasilacz ma wyjątkowo niski poziom zakłóceń, filtr oparty o ultraszybkie prostowniki i n.40 680µF 100V wyjątkowo nisko opornościowe  kondensatory.

Na kondensatorach elektrolitycznych zastoswano ekranowanie EMI i materiał tłumiący wibracje w celu eliminacji jakichkolwiek zakłóceń fizycznych do minimum.

 

Każdy z kanałów wraz wpłeni zbalansowanym obwodem zabudowany jest na niezaleznej płytce drukowanej.

 

Jako system  modułowy może korzystać z kart rozszerzeń odpowiedzialnych za:

-Wejścia phono mm/mc

-Wejścia cyfrowe SPDIF oraz USB 192kHz/32bit

-Wejścia analogoweRCa i XLr

-i inne

 

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: