MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Audia Flight  FLS 1 przedwzmacniacz

Audia Flight FLS 1 przedwzmacniacz

ID produktu 6728
Producent Audia Flight
Kategoria Stereo » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 32190 zł
oblicz rate

Audia FLS 1

Przedwzmacniacz zbalansowany

 

Prezentowaliśmy FLS1 około 3 lata temu ale poświęciliśmy kolejne 3 lata na wprowadenie jej na rynek.

 

FLS1 jest bezkonkurencyjnym wzmacniaczem w swojej klasie gdzie aspekty takie jak szybkość i kontrola są możliwie bliskie perfekcji. Ponadto prawdziwy wzmacniacz słuchawkowy wykorzystujący technolgie Audia Flight zapewnia idelane i zrelaksowany odbiór muzyki na twoich słuchawkach. Moc wyjściowa to 12 W rms przy o ohmach! Posiada więć możłiwość wysterowania każdego rodzaju słuchawek z idealną kontrolą. 

 

FLS 1 jest w pełni zbalansowana wraz z high-endową regulacją głośności w konfiguracji dual-mono, wyjściami XLR i RCA oraz REC-RCA(stały poziom wyjścia), 3 wejścia RCA i dwa XLR, zasilana trzy transformatory toroidalne w metalowym ekranie, z niskoszumowym zasilaniem. Wszystkie wejścia można aktywować lub dezaktywować, gain jest regulowalny w zakresie +/- 6dB, wszystkie nazwy wejść można edytować. Jesto to idealny wybór by "przenieść" cały muzykalny sygnła od źódła do końcówki mocy wraz z najlespzą możłiwą prędkością energią i precyzją.

 

Obudowa w całości wykonana ze szczotkowanego aluminium, na panelu górnym grawerowane logo "Audia Flight", pilot wykonany ze szcztoowanego i anodyzowanego aluminium i nibieski wyświetlacz OLED-owy to detale na miarę High-Endu.

 

Jest też możliwość instalacji 2 opcjonalnych kart rozszerzeń w standardzie plug-an-play więc są bardzo łatwe w instalacji. 

 

 

Opcjonalne karty:

-MM/MC karta pre-phono z wejściami niezbalansowanymi

-MM/MC karta pre-phono z wejściami XLR

-karta RCA (2 dodatkowe wejścia)

-karta DAC. Jedno asynchorniczne wejście USB (izolowane galwanicznie) 32bit 768kHz i DSD 5.6. Pięć wejść cyfrowych (1 optyczne, 1 AES/EBU, 2 spdif, 1 dla transportu SACD Audia Flight) 32bit, 192KHz (z izolacją galwaniczną). Upsampling 32bit 768KHz.

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: