MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Telewizor LG 88” OLED 8K Cinema HDR OLED88Z1 | AI TV ze sztuczną inteligencją OLED88Z19LA

Telewizor LG 88” OLED 8K Cinema HDR OLED88Z1 | AI TV ze sztuczną inteligencją OLED88Z19LA

ID produktu 8671
Producent LG
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 139999 zł
oblicz rate

ROZŚWIETL ŚWIAT
za pomocą SAMOŚWIECĄCYCH PIKSELI
TELEWIZOR LG OLED to uczta dla zmysłów. Technologia samoświecących pikseli przekłada się na fantastyczny, niewiarygodnie wyaźny obraz. Dzięki swej konstrukcji samoświecące piskele stwarzają nowe możliwości w zakresie projektowania i wyglądu produktów. Natomiast, najnowocześniejsze technologie pozwalają uzyskać wyjątkowe efekty. Wszystko, co najlepsze w telewizji, w jeszcze doskonalszej formie.

Nie każdy ekran 8K jest taki sam.
Tylko telewizor LD OLED z 33 milionami samoświecących pikseli pozwala doświadczyć prawdziwej jakości 8K. Indywidualne sterowanie każdym pikselem umożliwia uzyskanie niespotykanej dotąd głębi i szczegółowości obrazu o nieskończonym kontraście i idealnej czerni. Telewizory LG OLED wyznaczają standardy prawdziwej jakości 8K – telewizory LED aspirujące do 8K nawet nie zbliżają się do tego poziomu realizmu.

o wyróżnia telewizory OLED?
Odpowiedź brzmi „samoświecące piksele”. To technologia niezależnego, samoczynnego zaświecania każdego pojedynczego piskela, która zapewnia całkiem nowe wrażenia wizualne. W odróżnieniu od telewizorów LED, które ogranicza technologia podświetlenia, telewizory LG OLED mogą osiągać wyjątkowy poziom realizmu i odznaczać się niezwykłą formą.

SAMOŚWIECĄCE PIKSELE
100 milionów powodów do uwielbiania OLED
Pod względem jakości obrazu technologia OLED bije LED na głowę. OLED to miliony samoświecących pikseli, które pozwalają na uzyskanie idealnej czerni i doskonałych kolorów. Efektem jest wyjątkowy obraz.

Nieskończony kontrast
LED w cieniu OLED
Mówiąc najprościej, technologia OLED to miliony samoświecących pikseli, które mogą dowolnie włączać się i wyłączać, po to by stworzyć idealną czerń i nieskończony kontrast. Uzyskiwana w ten sposób czerń jest lepsza niż w telewizorach LED. Nie ma znaczenia, jak skomplikowane podświetlenie zostanie zastosowane w telewizorze LED – i tak zawsze będzie on w cieniu OLED.

100% wierność odtwarzania kolorów
OLED zdaje testy na szóstkę
Globalna agencja Intertek działająca w obszarze oceny zgodności, inspekcji towarów, testowania produktów i certyfikacji, potwierdziła że ekrany LG OLED odznaczają się 100% wiernością odwzorowania kolorów. Oznacza to, że barwy na ekranie są bardzo zbliżone do tych rzeczywistych. Dzięki temu oglądasz filmy zgodnie z zamiarem twórcy.

LG OLED TV
Widok niespotykany nigdzie indziej
Jeśli rozglądasz się za wyjątkowym telewizorem, nie musisz już dłużej szukać. Telewizor LG OLED to dzieło sztuki - duży ekran kinowy, portal do świata gier i pierwszy rząd miejsc na największych stadionach. Jest wszystkim, czym chcesz, aby był.

Więcej niż tylko telewizor, oświadczamy
LG OLED Z1 wyznacza nowe standardy jak powinien wyglądać telewizor. Ultra duży 88-calowy wyświetlacz prezentuje zapierające dech w piersiach spojrzenie na rzeczywistość, w którą uwierzysz.

OLED Cinema.
Nagrodę za najlepszy obraz otrzymuje...
Telewizor LG OLED zapewnia nieprawdopodobnie ostry obraz zasługujący na wszelkie nagrody. Dzięki idealnej czerni i 100% wierności odwzorowania kolorów filmy ogląda się w sposób zgodny z zamiarem twórcy.

Rozrywka
Miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie ulubione filmy
Korzystaj z aplikacji Apple TV i Netflix. Oglądaj w jednym miejscu najnowsze filmy, programy telewizyjne, filmy dokumentalne i sport na żywo.

Dolby Vision IQ i Dolby Atmos
Telewizor, który perfekcyjnie się dostosowuje
Technologia Dolby Vision IQ inteligentnie dostosowuje ustawienia obrazu na podstawie gatunku treści i warunków otoczenia, podczas gdy Dolby Atmos dostarcza wielowymiarowy dźwięk przestrzenny – to potężna kombinacja zapewniająca zapierające dech w piersi kinowe wrażenia.

FILMMAKER MODE™
Wizja filmowca powołana do życia
Tryb FILMMAKER MODE™ wyłącza wygładzanie obrazu w ruchu oraz zachowuje oryginalne proporcje, kolory i częstotliwość zmiany klatek. Dzięki temu możesz oglądać film dokładnie tak, jak zaplanował to jego twórca.

HDR 10 Pro
Postaw na rozrywkę w pełnym wymiarze.
Technologia LG HDR 10 Pro dostosowuje jasność, aby uwypuklić kolory, ukazać nawet najdrobniejsze szczegóły i zapewnić realistyczną klarowność obrazu – ponadto intensyfikuje zwykłą treść HDR. Od tej pory wszystkie swoje ulubione filmy i programy będziesz oglądać w żywszych barwach od początku do końca.

Gry na ekranie OLED.
To koniec gry dla konkurencji.
Telewizor LG OLED daje Ci przewagę nad innymi dzięki krótkiemu czasowi reakcji, najnowszym funkcjom dla gier i częstotliwości odświeżania 120 Hz, która zapewnia płynność obrazu. To doskonały telewizor do gier.

Współpraca partnerska z liderami branży gier
Niepokonany duet.
LG nieustannie współpracuje z wiodącymi firmami w branży, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia podczas rozrywki. Dzięki współpracy z firmami NVIDIA i AMD telewizor LG OLED TV to jedyny telewizor posiadający certyfikat technologii G-SYNC i AMD FreeSync™ Premium.
Połączyliśmy też siły z AMD FreeSync. Ponadto, nawiązaliśmy współpracę z Xbox, aby uwolnić pełny potencjał gier nowej generacji. Dzięki temu zostaliśmy oficjalnym partnerem konsol Xbox Series X. Jeśli do tego wszystkiego dodać zachwycającą jakość obrazu i ultrakrótkie czasy reakcji technologii OLED, po naszych telewizorach można spodziewać się najlepszych wrażeń z gry.

Najnowsze gry
Graj na najwyższych ustawieniach.
Telewizory LG OLED odznaczają się czasem reakcji 1 ms, a obsługa technologii VRR, ALLM i eARC spełnia najnowsze normy technologii HDMI 2.1. Te funkcje umożliwiają oglądanie dynamicznej treści w wysokich rozdzielczościach oraz zapewniają płynną synchronizację grafiki, która daje realistyczne wrażenia i zwiększa szansę na odniesienie zwycięstwa.

Optymalizator gier
Niespotykany poziom kontroli
Funkcja optymalizacji gier w telewizorze Game Optimizer umieszcza wszystkie ustawienia gry w jednym miejscu. Automatycznie ustawia optymalne parametry obrazu w grach każdego rodzaju. Ponadto, można włączać i wyłączać technologie NVIDIA G-SYNC i AMD FreeSync, aby uzyskać wyraźniejszy i płynniejszy obraz w grach bez opóźnień, zacinania i rozrywania.

Sport w jakości OLED.
Telewizor z wyższej ligi.
Telewizor LG OLED pozwala obejrzeć każdy mecz w pełni realizmu. Pełne akcji sportowe wydarzenia jeszcze nigdy nie były tak spektakularne – teraz możesz zasiąść jak w pierwszym rzędzie na każdym stadionie.

OLED Motion Pro
Niespotykana jakość obrazu w ruchu.
Zaawansowana technologia prezentacji ruchu ogranicza rozmazanie, zapewniając doskonale płynny i wyraźny obraz. Dostrzeż każdy błyskawiczny i subtelny ruch w trakcie dynamicznych rozgrywek sportowych.

Sportowy alarm
Nie przegap żadnego meczu ulubionej drużyny
Dzięki funkcji Sports Alert będziesz otrzymywać powiadomienia przed meczem, w jego trakcie i po jego zakończeniu. Nie musisz martwić się, że przegapisz ważny mecz swojej ulubionej drużyny, nawet gdy w danym momencie oglądasz coś innego na zupełnie innym kanale.

Dźwięk przestrzenny dzięki głośnikom Bluetooth
Porządek w domu
Wygodne połączenie Bluetooth z głośnikami pozwala uzyskać prawdziwy dźwięk przestrzenny. Dźwięk jest bogatszy i bardziej realistyczny, dzięki czemu przenosi widza z salonu na wielką arenę wydarzeń sportowych.

Procesor α9 Gen4 AI 8K
Mózg, który Cię zachwyci
Sercem każdego telewizora LG OLED z linii 2021 jest procesor α9 Gen4 AI. To przełomowy układ, który wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do analizy i optymalizacji treści. Regulacja obrazu i dźwięku odbywa się automatycznie, dzięki czemu każda scena przedstawiona na ekranie wygląda zjawiskowo.

AI Picture Pro
Tak wyglądają profesjonaliści
Algorytm głębokiego uczenia, powstały na podstawie gigantycznej bazy danych, zawierającej ponad milion punktów danych, rozpoznaje treść, usuwa szum oraz optymalizuje jakość obrazu. Nowa funkcja Scene Detection analizuje rodzaj wyświetlanej sceny i odpowiednio optymalizuje jakość obrazu.

AI Sound Pro
Dźwięk w profesjonalnej jakości.
Procesor wytrenowany na podstawie ponad 17 milionów punktów danych dźwiękowych identyfikuje głosy, efekty i częstotliwości, aby zoptymalizować dźwięk pod kątem określonego gatunku i zapewnić jeszcze bardziej wciągające wrażenia.
Nowa funkcja Auto Volume Leveling utrzymuje taki sam poziom natężenia głosu w różnych typach treści. To szczególnie przydatne jeśli w trakcie oglądania filmu pojawia się na przykład przerywnik reklamowy.

LG OLED.
Jesteśmy dalekowzroczni.
Telewizory LG OLED są bezpieczniejsze dla widza i środowiska w porównaniu z telewizorami LED. Oglądanie przez dłuższy czas obrazu złożonego z samoświecących pikseli jest bardziej komfortowe dla oczu. Ponadto panele LG OLED uznano za ekologiczne, ponieważ ich produkcja ogranicza ryzyko emisji szkodliwych substancji.

Ekran przyjazny dla oczu
Telewizor bezpieczny dla oczu.
Telewizory LG OLED mają certyfikat potwierdzający brak migania obrazu i niski poziom emisji niebieskiego światła szkodliwego dla oczu. Tym różnią się od telewizorów LED, które jednak migają i emitują dużo większą ilość niebieskiego światła. Usiądź wygodnie, rozluźnij się i delektuj się obrazem.

Dbanie o środowisko leży w naszej naturze.
Telewizory LG OLED są oficjalnie milsze dla planety. W porównaniu z telewizorami LED są bezpieczniejsze, ponieważ nie mają podświetlenia, do ich produkcji zużywa się mniej plastiku, wykorzystują mniej niebezpiecznych materiałów oraz stwarzają niższe ryzyko wytwarzania substancji zanieczyszczających powietrze w pomieszczeniu.

ThinQ AI
Myślisz, że znasz technologię smart?
Czy aby na pewno?
Technologia LG ThinQ pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać możliwości telewizora. Wybierz ulubionego asystenta głosowego i steruj swoim telewizorem za pomocą głosu oraz korzystaj z nowego ekranu głównego, który jest teraz wygodniejszy w obsłudze.

Nowy ekran główny
Witaj w swoim nowym domu.
Koniec z nieustannym szukaniem nowych lub starych ulubionych treści. Na nowym ekranie głównym wszystko godne zobaczenia jest zaprezentowane w wygodnej formie w jednym miejscu. Wybieraj spośród propozycji wybranych na podstawie obejrzanych wcześniej treści, szybko przeglądaj historię oglądania, oglądaj różne rodzaje treści i bezproblemowo steruj połączonymi urządzeniami.

Nowy pilot Magic
Jak magiczna różdżka
Nowy pilot Magic ma poręczną i ergonomiczną konstrukcję oraz system wskazywania, który ułatwia wyszukiwanie. Wbudowana technologia AI ułatwia dostęp do usług, a specjalne przyciski zapewniają szybki dostęp do ulubionych treści. Do tego dołożono nową funkcję Magic Tap umożliwiającą sprytne połączenie telewizora z telefonem.

Sterowanie głosem
Twoje wygodne centrum dowodzenia
LG ThinQ rozpoznaje naturalną mowę umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami domowymi podłączonymi do IoT.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: