MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
REL Airship black transmiter bezprzewodowy

REL Airship black transmiter bezprzewodowy

ID produktu 7984
Producent REL
Kategoria Akcesoria » Moduły i transmittery
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1690 zł
oblicz rate

REL AirShip
AirShip to nowy sposób bezprzewodowego łączenia subwooferów REL dedykowany do serii S oraz kolejnych nowych modeli bez kompresji i bez strat na jakości dźwięku.

AirShip został zaprojektowany specjalnie do subwooferów S/510 i S/812, jest kompatybilny również z G1 MK II.

Urządzenie można wykrozystać nie tylko z subwooferami REL, ale też z kolumnami innych producentów przez zastosowanie złącza high / low level .1/LFE.

AirShip pracuje na częstotliwości 5.8 GHz, która niegdyś zarezerwowana była jedynie na użytek wojsk USA czy NATO. To zapewnia najszybsza, najpewniejsze połączenie bezprzewodowe. Dzięki zastosowaniu AirShip, użytkownik ma pełną dowolność w ustawieniu subwoofera w dowolnym miejscu pomieszczenia bez ciągnięcia długich kabli.

Aby uruchomić AirShip, wystarczy wpiąć oba moduły i wcisnąć przycisk. Cały proces trwa około 5 sekund. Parowanie nie wymaga dodatkowych akcesoriów czy aplikacji.


Funkcjonalność
Transmitery bezprzewodowe to nowoczesne urządzenia, które pozwalają na przesył zazwyczaj bezstratnej jakości obrazu i stratnej jakości dźwięku.


Zasadnicze różnice jakie między nimi występują to stopień uniwersalności, zdolność do przesyłania obrazu i/lub dźwięku oraz zasięg bezprzewodowej transmisji.

Niektóre transmitery posiadają dedykowane złącza dla produktów wybranych firm np amplitunerów. Inne z kolei dysponują pakietem złącz uniwersalnych audio-video, które pozwalają na szerokie, uniwersalne zastosowanie w domowych oraz profesjonalnych systemach audio-video.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: