MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Panasonic DP-UB9000E1GK Odtwarzacz 4k Premium | Dostępne od ręki!

Panasonic DP-UB9000E1GK Odtwarzacz 4k Premium | Dostępne od ręki!

ID produktu 6451
Producent Panasonic
Kategoria Kino domowe » Odtwarzacze blu-ray
Cena za szt.
Dostępność 8szt.
Cena: 5199 zł
oblicz rate

Panasonic DP-UB9001EGK

Odtwarzacz 4k Premium

 

Model UB9001 to odtwarzacz Ultra HD Blu-ray klasy referencyjnej. Korzysta on z unikatowych technologii przetwarzania chrominancji i przetwarzania HDR firmy Panasonic, które pozwalają uzyskać w domu obraz w jakości kinowej. W połączeniu z rozwiązaniami konstrukcyjnymi i podzespołami dobranymi z myślą o zapewnieniu najwyższej możliwej jakości dźwięku pozwala to na uzyskanie oszałamiająco pięknego obrazu i dźwięku.

Wyjątkowe technologie przetwarzania obrazu pozwalają uzyskać kinowe wrażenia rodem z Hollywood

Procesor HCX do obsługi obrazu Blu-ray Ultra HD Model 4K PRO HDR odtwarzacza Ultra HD Blu-ray firmy Panasonic jest wyposażony w procesor HCX obsługujący obraz Ultra HD Blu-ray. Jego wyjątkowa technologia przetwarzania pozwala uzyskać niezwykłą jakość obrazu. Precyzyjne odwzorowanie kolorów i efektu HDR — niezbędnych elementów technologii Ultra HD stanowiących podstawę obrazu o wysokiej rozdzielczości. Efektem są całkowicie nowe, niespotykane dotąd wrażenia. * HCX to skrót od Hollywood Cinema Experience. * Pod nadzorem laboratorium firmy Panasonic w Hollywood.

 

Oszałamiający obraz w rozdzielczości 4K

Obsługa wielu formatów HDR Odtwarzacze Ultra HD Blu-ray firmy Panasonic obsługują wiele formatów HDR, takich jak HDR10 — standardowy format dla filmów i dysków Blu-ray UHD. Od niedawna obsługują one także odtwarzanie HDR dynamicznych metadanych w formacie HDR10+TM stanowiącym standard nowej generacji. Ponadto są zgodne ze standardami Dolby VisionTM i Hybrid Log-Gamma. Efekt synergii zapewniany przez opracowane przez firmę Panasonic oryginalne technologie odwzorowywania obrazu w wysokiej jakości umożliwia uzyskanie jeszcze większej ekspresji obrazu.

 

Jeszcze bardziej realistyczne materiały HDR

Optymalizator HDR Oryginalne technologie przetwarzania obrazu firmy Panasonic pozwalają uzyskać obrazy HDR w wyższej rozdzielczości. Do regulacji poziomu jasności obrazu używana jest funkcja mapowania odcieni. Ponadto można odtwarzać w optymalnej jakości nawet obrazy HDR ze zwykłych materiałów HDR10 lub telewizyjnych, które nie obsługują nowych formatów takich jak HDR10+ czy Dolby Vision.

 

Kinowa jakość

Obraz i dźwięk z certyfikatem THX® Model z certyfikatem THX® odwzorowuje kolory ze wszystkimi ich niuansami, co pozwala uzyskać bogaty, szczegółowy obraz — dokładnie taki, jaki chciał pokazać twórca filmu. Obrazowi towarzyszy realistyczny dźwięk przestrzenny. Możesz w domu oglądać filmy w jakości porównywalnej z kinową. * THX i logo THX są znakami towarowymi firmy THX Ltd., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

 

Maksymalna redukcja wibracji pozwala uzyskać doskonałą jakość dźwięku

Obudowa o wysokiej sztywności i niższym położeniu środka ciężkości Nowo opracowana podstawa napędu z przestrzenną, grubą płytą stalową mocuje napęd dysków optycznych do środka 2-warstwowej obudowy, aby zmniejszyć wibracje i hałas, gdy dysk się obraca. Na panelu przednim i panelach bocznych stosowana jest gruba warstwa aluminium. Zwiększa to sztywność obudowy i redukuje wibracje.

 

Czysty dźwięk z minimalnymi zakłóceniami

Układ przekształtnikowy AC/DC Zasilacz główny, który dostarcza energię do napędu optycznego i obwodów przetwarzania sygnałów wideo, generuje różne zakłócenia o częstotliwości od niskiej do wysokiej. Występują one na przykład podczas napędzania silnika przy odtwarzaniu dysków, uzyskiwaniu dostępu do pamięci i komunikacji między obwodami peryferyjnymi. Dzięki odseparowaniu mocy dostarczanej do cyfrowo-analogowego przetwornika audio i analogowego obwodu wyjściowego uzyskiwana jest redukcja zakłóceń. Ponadto sterowanie za pomocą przełączania miękkiego pozwala zredukować zakłócenia generowane przez sam zasilacz.

 

Uniwersalne wyjścia audio o wysokiej jakości

Wyjście 2-kanałowe (XLR/RCA) i wyjście 7.1-kanałowe Wyjście 2-kanałowe i wyjście 7.1-kanałowe są odseparowane. Ponadto wyjście 2-kanałowe jest wyposażone w zbalansowane złącze wyjściowe XLR w uzupełnieniu do złącza RCA.

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: