MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Optoma HD29 Darbee projektor FullHD

Optoma HD29 Darbee projektor FullHD

ID produktu 5746
Producent Optoma
Kategoria Wizja » Projektory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 2999 zł
oblicz rate

Optoma HD29 Darbee

 

Projktor fullHD z DLP

 

Stylowy w wyglądzie i łatwy w instalacji projektor HD29Darbee dodatkowo jest wyposażony w technologię udoskonalenia obrazu DARBEE Visual Presence™ dzięki której obrazy nabierają głębi i większego realizmu.

Technologia amazing colours Optomy, wiele opcji i trybów ustawień pozwala użytkownikowi cieszyć się długotrwałym, niezawodnym i pełnym żywych kolorów obrazem idealnym do wyświetlania rozgrywek sportowych na żywo, filmów czy gier o każdej porze dnia na bardzo dużym ekranie.

Model HD29Darbee posiada wzmocniony tryb gry z czasem reakcji 16ms co klasyfikuje go jako idealne urządzenie dla entuzjastów gier.

Zintegrowany głośnik zapewnia doskonały dźwięk, a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwą konfigurację.Projektor łatwo może być podłączony do konsoli dla graczy, odwarzaczy Blu-ray czy też innych urządzeń z HDMI jak Google Chromecast, Amazon Fire Stick czy Apple TV

Z wagą poniżej 2,5 kg można zabrać ten projektor ze sobą na imprezę sportową, nocą filmową lub maraton gier by cieszyć się naprawdę dużym obrazem.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: