MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Muarah MT-2 gramofon

Muarah MT-2 gramofon

ID produktu 6301
Producent Muarah
Kategoria Gramofony » Gramofony
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 12200 zł
oblicz rate

Muarah MT-2

 

Nasz gramofon MT-2 to efekt doświadczeń i wniosków z rozwoju modelu flagowego MT-1. Posiada najcenniejsze cechy poprzednika lecz jest znacznie prostszy i został zoptymalizowany w każdym szczególe. Z modelem MT-1 dzieli takie samo łożysko, wielowarstwową akrylową podstawę / układ sandwich, oraz nasz unikalny system poziomowania. Również silnik napędu jest tego samego typu (wyprodukowany w UE, precyzyjny, typu AC na 230V), jednak tym razem został zamontowany w ciężkiej obudowie w celu wytłumienia wibracji oraz stoi bezpośrednio na stole / podłożu. Wszystkie te cechy zapewniają poziom wibracji bliski do tego co osiągnęliśmy w modelu MT-1, bez zastosowania skomplikowanego i kosztownego systemu zawieszenia sprężynowego z tłumieniem olejowym.
Nasz nowy gramofon jest też bardziej funkcjonalny dzięki łatwo regulowanej podstawie zamocowania ramienia (arm board) i może być wyposażony w wiele popularnych ramion o efektywnej długości od 9 do 12 cali. Talerz jest z czystego akrylu, waży 3,5kg co pozwala uzyskać dobry poziom stabilności obrotów.
Dla wymagającego użytkownika, MT-2 może zostać doposażony w nasz zaawansowany kontroler PSC (Precision Speed Controller), wykorzystujący unikalny inteligentny docisk InteliClamp® z modułem elektronicznym do pomiaru rzeczywistej prędkości obrotowej talerza.
Gramofon Muarah MT-2 jest dostępny w zestawie z 9 – calowym ramieniem Jelco (SA-750D/DB) (cena takiego zestawu to 12200 zł) lub 12 – calowym (SA-750L/LB) (wówczas cenatakiego zestawu to 13400 zł ). Występuje także w wersji bez ramienia – jako „deck”.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: