MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Marantz PM-KI Ruby srebrny

Marantz PM-KI Ruby srebrny

ID produktu 6378
Producent Marantz
Kategoria Stereo » Wzmacniacze stereo
Cena za szt.
Dostępność 1 szt.
Cena: 17999 zł
oblicz rate

Marantz PM-KI Ruby

 

Wzmacniacz stereo

 

Teraz proponujemy wszystkim miłośnikom marki Marantz wyjątkową okazję pozyskania pełnego, limitowanego ilościowo zestawu KI Ruby z dodatkowym produktem premiowym, gramofonem Marantz TT15S1 dodawanym GRATIS klientom indywidualnym. Akcja promocyjna trwa od 1 marca do 30 czerwca 2019 roku.

 

 

Tylko w Polsce do zakupu zestawu KI Ruby dodawany jest specjalny Pakiet VIP!

 

Zestaw kolekcjonerski
• Indywidualne numery seryjne
• Tylko 1000 zestawów dostępnych – 50 w Polsce

 

 

 

Specjalny Pakiet VIP– GRATIS przy zakupie zestawu Marantz PM/SA KI Ruby*.

 

  • Unikatowy zestaw urządzeń Marantz: PM/SA KI Ruby z jednym z niskich numerów seryjnych z puli 1000 sztuk przeznaczonych do sprzedaży na świecie.

  • Ekskluzywne wydanie najnowszego, dwupłytowego albumu doskonałej polskiej artystki, Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa – „Ulotne”z możliwością zdobycia autografu artystki.

  • Luksusową ramkę ze zdjęciem jubileuszowym Kena Ishiwata i urządzeń KI Ruby

  • Dwa jednoosobowe, jednodniowe zaproszenia-bilety wstępu na największą w Polsce imprezę Audio Video Show 2018 odbywającą się od 16 do 18 listopada 2018 r. w Warszawie.

  • Voucher na 1 noc pobytu 2 osób w hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie z rezerwacją na 17. listopada 2018 r.,

  • Możliwość uczestniczenia w Ken Ishiwata Master Class, wyjątkowym muzycznym spotkaniu z Kenem Ishiwata

  • Zaproszenie na wspólną, jubileuszową kolację z naszym gościem, Kenem Ishiwata

  • Całość pakietu zamknięta w opakowaniu jubileuszowym.

 

 

 

(*) Pakiet VIP w wymienionej postaci dostępny tylko do 15 listopada ze względu na datowane imprezy towarzyszące. Po tym terminie zastrzegamy sobie możliwość zmian zawartości pakietu.


 

Marantz tworzy znakomite wzmacniacze już od prawie siedmiu dekad, a całą tę wiedzę widać i słychać w nowym, ekskluzywnym modelu PM-KI Ruby. Podobnie jak SA-KI Ruby został on zaprojektowany od podstaw oraz dostrojony przez zespół inżynierów pod przewodnictwem Kena Ishiwata. Wzmacniacz wyposażony został w zbudowaną w pełni z dyskretnych, starannie dobranych komponentów dwustopniową sekcję łączącą przedwzmacniacz o wysokiej rozdzielczości z technologią Marantz HDAM, jak również z własnym dedykowanym transformatorem toroidalnym, oraz sekcję wzmacniacza zmiennej mocy zdolną do dostarczenia 100 W na kanał przy 8 omach lub 200 W na kanał przy 4 omach

Oprócz szerokiej gamy wejść liniowych, we wzmacniaczu zastosowano innowacyjną technologię Marantz Musical Premium Phono EQ pochodzącą z flagowego modelu PM-10 zapewniającą swobodę odtwarzania płyt winylowych. Sekcja ta została zaprojektowana z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu nowoczesnych wkładek gramofonowych MC oraz MM, a połączenie obwodu current feedback z nowo opracowanym obwodem szerokozakresowym wraz z zastosowaniem modułów HDAM-SA3 oraz nową, liniową regulacją głośności i elektrycznym systemem kontroli głośności zapewniają moc, klarowność oraz optymalną dynamikę.

 

 

Specjalna Edycja Jubileuszowa
+Tylko 1000 zestawów KI Ruby zostało wyprodukowanych globalnie
+Limitowana liczba 50 zestawów do sprzedaży w Polsce
+25 zestawów w kolorze czarnym / 25 zestawów w kolorze silvergold
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: