MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Loewe Bild 7.77 oled 4k

Loewe Bild 7.77 oled 4k

ID produktu 6529
Producent Loewe
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 73900 zł
oblicz rate

Loewe Bild 7.77

 

Tv oled 4k

 

Telewizorów nie wysyłamy, tylko odbiór osobisty!

 

Bild 7.77 to 77 calowe poszerzenie linii dostępnych rozmiarów telewizora bild 7, który zadebiutował w Polsce w listopadzie 2016 r.

Telewizor Loewe bild 7 okrzyknięto najpiękniejszym telewizorem OLED na rynku. W modelu 7.77 zamontowaną największą, obecnie dostępną matrycę OLED. Ta najnowocześniejsza technologia obrazu oferuje nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Oferowane przez nowy telewizor doświadczenie łączy najnowocześniejszą dostępną technologię OLED i legendarne oprogramowanie do przetwarzania obrazu Loewe, które nazwano VantaVision.

Konkurencyjna cena

Wersje 7.55 i 7.65 w momencie debiutu na polskim rynku, po raz pierwszy w historii Loewe, cenowo nie odbiegał od koreańskich odpowiedników. Podobnie jest w przypadku modelu 7.77, którego cena wyniesie 69.990 PLN. Oznacza to, że telewizor prestiżowej marki, wyprodukowany w niemieckiej fabryce w Kronach jest tańszy niż odpowiednik LG.

Doskonałość dźwięku i designu

Przedstawienie rozpoczyna się po włączeniu telewizora bild7, elektryczny silnik ukryty we wnętrzu podnosi ekran a oczom i uszom widza ukazuje się potężny w sensie muzycznym, a dyskretny w wizualnym doskonały soundbar. Widoczny zostaje tylko wyświetlacz telewizora. Tak dobra jakość dźwięku i zintegrowany Bluetooth sprawiają, że streamowanie treści audio ze smartfona i tabletu do bild 7 jest proste, a efekt doskonały.

Design bild 7 to czysta powściągliwość. Estetycznie lekki i minimalistyczny. Ekran o grubości mniejszej niż 7 mm, jest cieńszy niż w większości smartfonów. Wykonany z najlepszych materiałów i wykończony z niezwykłą pieczołowitością, Loewe bild 7 doskonale uzupełnia najlepsze wnętrza świata.

Elegancka pokrywa z tkaniny ukrywa złącza i przewody z tyłu telewizora, co sprawia, że bild 7 prezentuje się doskonale z każdej strony, tak jak zakłada filozofia designu 360°, której Loewe pozostaje wierne od samego początku działalności. Poszczególne produkty, mają być nie tylko najlepsze technologicznie, ale także stanowić samoistny element dekoracyjny. Dlatego poza uchwytem ściennym przygotowano także piękne, zmotoryzowane podstawy podłogowe i meblowe. Dzięki temu telewizor staje się istotnym elementem wystroju wnętrza.

 

Dostępne akcesoria

  • podstawa meblowa - 2190 zł
  • zmotoryzowana podstawa meblowa  - 3990 zł
  • zmotoryzowana podstawa podłogowa - 4490 zł
  • uchwyt ścienny z możliwością regulacji - 2290 zł
  • magnetyczna pokrywa tyłu telewizora z maskownicą głośnika - 1990 żł
  • magnetyczna pokrywa tyłu telewizora - 1690 zł

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: