MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Polecamy
Loewe Bild 3.55 tv OLED

Loewe Bild 3.55 tv OLED

ID produktu 6523
Producent Loewe
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 9989 zł
oblicz rate

Loewe Bild 3.55

 

Telewizor OLED

 

Życie smart

W zgodzie z duchem czasu nie musi być zawsze większy, szerszy tylko po prostu lepszy. Duży bild 3.55 to elegancki styl, niesamowita jakość połączona z najnowocześniejszą technologią. Przenosi do fascynującego świata telewizji OLED, od 12.990 PLN.

Bild 3.55 to model oparty na najnowocześniejszych technologiach,  obsługujący popularne serwisy i aplikacje, minimalistyczny  i elegancki, prosty i przyjemny w obsłudze– model dla każdego. To najbardziej przystępny cenowo telewizor OLED w ofercie Loewe.

 

 

OLED. Magiczne piksele

 

Bild 3.55 OLED prezentuje się lekko i nowocześnie dzięki ultra-płaskiemu ekranowi o grubości zaledwie 4.9 mm, mniejszej niż większość smartfonów. Technologia OLED generuje fascynujący obraz. Prawdziwą eksplozję krystalicznie czystych barw. Każdy piksel emituje światło. Gdy jest nieaktywny jest po prostu czarny. Kolory wyglądają olśniewająco, niemalże magicznie, a obraz jest ekstremalnie rzeczywisty. Dolby VisionTM odpowiada za obraz o poszerzonym paśmie dynamicznym (HDR) z zupełnie nowym poziomem głębi i przestrzeni kolorów. OLED - fascynująco inny.

 

Nie wysyłamy telewizorów, jedynie odbiór osobisty w salonie!

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: