MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
LG 77” OLED77Z29LA  | OLED evo 8K 120 Hz | LG Signature

LG 77” OLED77Z29LA | OLED evo 8K 120 Hz | LG Signature

ID produktu 10397
Producent LG
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 49999 zł
oblicz rate

Poznaj wyjątkową jakość 8K OLED

 
SAMOŚWIECĄCE PIKSELE OLED 8K

Znakomita rozdzielczość ekranu

Poczuj się, jakby przed Twoimi oczami nie znajdowała się telewizja, tylko toczyło się prawdziwe życie. Technologia samoświecących pikseli OLED zastosowana w telewizorach LG OLED Z2 zapewnia głębokie kolory i wysoką rozdzielczość 8K. 33 miliony pikseli świecą niezależnie od siebie, zapewniając niesamowite wrażenia.
Widok z lotu ptaka miasta o zachodzie słońca, na którym szczegółowo i wyraźnie widać każdy drapacz chmur.
Szybki procesor α9 Gen 5 AI

Piękno i mądrość

Mądrość stojąca za estetyką i pięknem, to szybki procesor wspierany sztuczną inteligencją - LG α9 piątej generacji 8K. To on odpowiada za nadanie obrazowi naturalnej głębi oraz sprawia, że kolory są spektakularnie żywe i dokładnie oddane. Wykorzystując postęp w dziedzinie głębokiego uczenia, wykrywa i wyostrza osoby i przedmioty znajdujące się w kadrze. Technologia wzmacniania pierwszego planu i tła maksymalizuje pole głębi, zapewniając wyjątkowo realistyczną jakość obrazu.

Olśniewające odcienie czerni i świateł

Brak podświetlenia sprawia, że samoświecące piksele osiągają najgłębszą czerń i doskonały kontrast w każdych warunkach oświetleniowych. Obraz jest dokładniejszy, dzięki czemu możesz dostrzec szczegóły, które w innym przypadku zostałyby przeoczone lub nieuchwytne dla oka.
 
Scena przedstawiająca spacerującego mężczyznę na ekranie OLED z nieskończonym kontrastem.

Szczegóły wyznaczają kierunek

Nowa funkcja Dynamic Tone Mapping Pro jeszcze lepiej poprawia obraz. Wcześniej jej działanie dotyczyło tylko klatek. Teraz poprawia 5 000 bloków na ekranie, zapewniając żywszy i jeszcze bardziej szczegółowy obraz HDR.
 
Zbliżenie kobiety w okularach przeciwsłonecznych z odbijającymi się światłami neonów.

Dźwięk pozwalający poczuć się jak w środku akcji

Procesor α9 piątej generacji AI przetwarza dźwięk 2-kanałowy na 7.1.2-kanałowy. Poczuj akcję wraz z pełnią odgłosów wokół siebie, jakbyś był w samym środku sceny filmu, który oglądasz.
 
Ludzie siedzący na kanapie i oglądający koncert. Otaczają ich bańki ilustrujące dźwięk przestrzenny.
ThinQ AI i system webOS

Telewizor w sam raz dla Ciebie

Szukasz pomysłu na filmowy wieczór? Technologia LG ThinQ poleci Ci coś na podstawie Twojego gustu. Skonfiguruj profile dla wszystkich domowników, aby każdy mógł szybko włączyć ulubiony serial oraz otrzymywać najświeższe informacje na interesujące go tematy.
Ekran telewizora przedstawiający treść poleconą przez LG ThinQ.

Smukły i elegancki

Koniec z ukrywaniem telewizora. Jego niewiarygodnie smukła konstrukcja doskonale wpasuje się w wystrój pomieszczenia. Wybierz 77-calowy model Gallery Design, który idealnie przylega do ściany6 lub wybierz model 88 cali z podstawą Floor Stand, który będzie stanowił wyrazisty element wystroju.
Telewizor LG OLED Z2 z podstawą Floor Stand stoi naprzeciwko dużego okna wyglądającego na pola i góry. Telewizor LG OLED Z2 stoi na podstawie w pokoju gościnnym w kolorach ziemi z roślinami i dopasowanymi ozdobami. Telewizor LG OLED Z2 wisi na szarej ścianie w pokoju gościnnym z nowoczesnym fotelem bujanym i kaktusami. Widok z boku podstawy Floor Stand telewizora LG OLED Z2.
Prawdziwie kinowe wrażenia

Teraz Ty jesteś głównym bohaterem

Technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos zapewniają niezwykle wciągające wrażenia. Wykorzystując procesor LG α9 piątej generacji AI Processor, Dolby Vision IQ z funkcją Precision Detail dodaje niezwykłej głębi i wydobywa subtelne szczegóły z otoczenia.
Ludzie siedzą na kanapie i oglądają film akcji. Wielka bańka otaczająca telewizor ilustruje, jak bardzo wciągająca jest ta rozrywka
* Dolby Vision IQ z funkcją Precision Detail ma zostać udostępniony w drugiej połowie 2022 roku.
Rozrywka

Wszystko, co lubisz, w jednym miejscu

Gotowi na wieczór filmowy. Wybierz spośród dostępnych serwisów streamingowych, co chcesz obejrzeć. W Netflix7, Disney+8, Amazon Prime9, Apple TV+10 i HBO Max11 zawsze czeka na Ciebie coś ciekawego.
Plakaty z produkcji Dom z papieru z Netflix, Księga Boby Fetta z Disney Plus, Koło czasu z Prime Video, See z Apple TV Plus i Niepewne z HBO Max.
* Dostępność treści i aplikacji może się różnić w zależności od kraju i regionu.
** Usługi OTT wymagają osobnych subskrypcji.
Fantastyczne wrażenia w grach

Potężna maszyna do wygrywania

Graj na wyższym poziomie dzięki pierwszemu telewizorowi obsługującemu technologię Dolby Vision Gaming 4K przy 120 Hz, zapewniającą jeszcze płynniejszy i bardziej realistyczny obraz w grach. Dzięki czasowi reakcji 0,1 ms oraz obsłudze technologii NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium i VRR obraz jest wyraźny i płynny nawet przy najbardziej wartkiej akcji.
Dwie osoby siedzące na kanapie i grające w grę wyścigową przy użyciu kontrolera na telewizorze LG OLED G2 w salonie.
* Czas reakcji przetestowany i certyfikowany przez Intertek, globalnego dostawcę usług kompleksowego zapewnienia jakości.
** VRR jest certyfikowaną specyfikacją standardu HDMI 2.1.
Granie w chmurze

Nowa liga graczy

Dzięki dodaniu GeForce NOW i Stadia, cała chmura gier czeka na Ciebie. Odkrywaj na nowo gry, które kochasz i poznawaj nowe bezpośrednio na ekranie telewizora.
 
W scenie z gry Cyberpunk 2077 pokazanej na ekranie telewizora LG OLED gracz jedzie oświetloną neonami ulicą na motocyklu.
 
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: