MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
LG 65 OLED65R19LA Telewizor | OLED 4K Zwijany 120 Hz | LG Signature

LG 65" OLED65R19LA Telewizor | OLED 4K Zwijany 120 Hz | LG Signature

ID produktu 10395
Producent LG
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 459999 zł
oblicz rate

Nowe, przełomowe doznania

Ta zaawansowana technologia nie tylko pozwala na nowo wyobrazić sobie możliwości telewizora, ale także rewolucjonizuje sposób, w jaki wykorzystujesz swoją przestrzeń.

Wizja przyszłości

Niesamowita jakość obrazu w połączeniu z naszą nową, niezwykłą technologią umożliwiającą zwijanie telewizora, pozwala przenieść się w przyszłość za każdym razem, gdy z niego korzystasz.
 
Cienki, czworokątny ekran telewizora LG SIGNATURE Rollable OLED TV zwija się do wewnątrz.
 
Technologia SELF-LIT OLED

Wszystkie Twoje marzenia w jednym

Ultrasmukły ekran połączony z najnowocześniejszym systemem dźwiękowym. Ten niewiarygodny wyświetlacz można było stworzyć tylko dzięki wykorzystaniu technologii samoświecących pikseli OLED.
 

Najdoskonalszy element Twojej kolekcji

SIGNATURE OLED serii R to dzieło sztuki pasujące do Twojego luksusowego stylu życia. Telewizor, który pojawia się, gdy go potrzebujesz i znika, gdy z niego nie korzystasz. Wyświetlacz rozwija się na trzech różnych wysokościach - każda z nich ma inne przeznaczenie. Wszystkie mają stylowy wygląd, który dopełni Twoją przestrzeń.

 
 
Mężczyzna siedzi w fotelu ze skrzyżowanymi nogami, a jego ciało jest zwrócone w stronę telewizora LG SIGNATURE Rollable OLED TV.
  • Mężczyzna siedzi w fotelu ze skrzyżowanymi nogami, a jego ciało jest zwrócone w stronę telewizora LG SIGNATURE Rollable OLED TV.
  • Mężczyzna opiera się o duże okno, aby zobaczyć nocny widok na miasto, a obok niego stoi telewizor LG SIGNATURE Rollable OLED w widoku liniowym.
  • Szeroki widok na kuchnię i pokój dzienny z telewizorem LG SIGNATURE Rollable OLED w widoku zerowym.

 

Wszystko, czego pragniesz, a czego jeszcze nie widziałeś

Wyjątkowa konstrukcja i niespotykana funkcjonalność sprawiają, że telewizor LG SIGNATURE OLED serii R przyciąga wzrok, niezależnie od tego, w jaki sposób go używasz. Oglądaj ulubione treści w trybie Full View, dyskretnie zadbaj o nastrój w trybie Line View lub maksymalnie wykorzystaj swoją przestrzeń w trybie Zero View.
 
Trzy telewizory LG SIGNATURE Rollable OLED są ustawione jako widok pełny, widok liniowy i widok zerowy.

Zmień swoją przestrzeń

Gdy rozwiniesz ekran do trybu Full View, LG SIGNATURE OLED R zmieni się z eleganckiego głośnika w telewizor klasy premium. Ostry obraz, płynna gra i sport sprawiają, że ulubione treści są jeszcze bardziej wciągające. Natomiast obsługa LG ThinQ oferuje proste sterowanie wirtualnymi asystentami za pomocą naturalnego rozpoznawania głosu, co zapewnia większą wygodę i kontrolę.
 
Obraz telewizora LG SIGNATURE Rollable TV w pełnym widoku, umieszczony na środku przestrzeni w kolorze szarym.
*Sterowanie za pomocą poleceń głosowych może się różnić w zależności od kraju.

Uprość swoją przestrzeń

Gdy nie oglądasz telewizji, przejdź do minimalnego, stylowego trybu, w którym znajdziesz to, czego potrzebujesz: muzykę, zegar, ramkę, nastrojowe oświetlenie i dźwięki lub domową tablicę rozdzielczą.
 
Obraz telewizora LG SIGNATURE Rollable TV w widoku z linii, umieszczony na środku przestrzeni w kolorze szarym.
Na ekranie telewizora LG SIGNATURE Rollable OLED TV wyświetlane są kolejno: panel ThinQ Home Dashboard, muzyka, zegar, ramka oraz tryb nastrojowego oświetlenia i dźwięków.

Maksymalnie wykorzystaj swoją przestrzeń

Ekran znika bez śladu, pozostawiając po sobie piękne dzieło sztuki, które nada klasy Twojej przestrzeni. Ciesz się bogatym, zoptymalizowanym dźwiękiem z niezwykłego głośnika.
 
Obraz telewizora LG SIGNATURE Rollable OLED TV w widoku zerowym, umieszczonego w przestrzeni w kolorze szarym.

Artystyczny dźwięk

Gdy ekran zniknie, OLED R zmienia się w niesamowity system dźwiękowy. Usłysz swoje ulubione utwory we wciągającym dźwięku Dolby Atmos dzięki potężnym głośnikom 4,2-kanałowym o mocy 100 W.
 
Obraz głośnika LG SIGNATURE Rollable OLED TV Speaker umieszczonego w przestrzeni w kolorze szarym.
*Membrany kewlarowe są wykonane ze specjalnych materiałów, które są stosowane w wysokiej klasy systemach stereo, dzięki czemu możesz odczuć wyraźne, głębokie wibracje.

OLED jest wyjątkowy

To właśnie piksele z własnym podświetleniem sprawiają, że OLED jest wyjątkowy. Samoświecące piksele pozwalają telewizorowi LG SIGNATURE OLED R na łamanie zasad projektowania dzięki ultrasmukłemu, zwijanemu wyświetlaczowi. Technologia ta sprawia, że wrażenia z oglądania są znacznie lepsze, a obrazy ostrzejsze i bardziej realistyczne.
 
Porównanie jakości obrazu między ekranem LED z podświetleniem a ekranem OLED z funkcją SELF-LIT PiXELS na obrazie siedmiu księżyców na czarnym niebie z gwiazdami.

 

Porównanie jakości obrazu między ekranem LED z podświetleniem a ekranem OLED z funkcją SELF-LIT PiXELS na obrazie siedmiu księżyców na czarnym niebie z gwiazdami.

 

 
 

Telewizor, o którym wszyscy mówią

 
Logo Forbes. Logo konkursu Wallpaper Design Awards 2021
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: