MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
KEF Blade | Kolumny podłogowe

KEF Blade | Kolumny podłogowe

ID produktu 1971
Producent KEF
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 62500 zł
oblicz rate

Cena za sztukę, sprzedajemy tylko w parach

Kolumny dostępne od ręki.

 

Cena dotyczy kolumn w podstawowym kolorze połysk biały lub czarny.

Pozostałe kolory z Kef Blade nieco drożej ale o szczegóły proponujemy pytać telefonicznie.  tel 794-458-888

 

 

Szczytowe osiągnięcie w konstrukcji głośników!
Gdy nasi inżynierowie dostali wolną rękę, aby stworzyć kolumny najlepiej prezentujące nasze możliwości techniczne, w wyniku ich pracy powstał rewolucyjny pod względem wyglądu i działania prototyp: Concept Blade. Pierwsze na świecie kolumny głośnikowe idealnie imitujące punktowe źródło dźwięku.

Ich fenomenalne właściwości akustyczne spotkały się z takim aplauzem, że postanowiliśmy wyprodukować model na sprzedaż dla zagorzałych audofili. Po dwóch latach wytężonej pracy, akurat na 50-lecie firmy KEF, mamy oto kolumny Blade.

Pomyślane od początku jako rozwiązanie przekraczające dotychczasowe maksimum możliwości sprzętu audio najwyższej klasy stanowią jedyną w swoim rodzaju syntezę nowatorskich rozwiązań i rewolucyjnego wzornictwa na bazie nowej architektury, która umożliwia idealną imitację punktowego źródłowego dźwięku. Wynika to ze specyficznego sposobu zaaranżowania czterech głośników niskotonowych sprawiającego, że ich wspólne centrum akustyczne pokrywa się z punktem umieszczenia układu HF/MF Uni-Q, dzięki czemu wydaje się, że dźwięk płynie z jednego, absolutnie koherentnego źródła.

Obojętne akustycznie smukłe obudowy o parabolicznych zaokrągleniach są tak skonstruowane, aby czystość emitowanych fal dźwiękowych nie była w żaden sposób zakłócona. Hybrydowy stożek jest tak lekki i sztywny, że jego naturalny punkt podziału jest niemożliwy do osiągnięcia w wymaganym zakresie częstotliwości. We wnętrzu znajduje się wiele pomysłowych rozwiązań wentylujących, usztywniających i przewodzących fale. Starannie dobrane komponenty z najwyższej półki gwarantują utrzymanie parametrów na takim poziomie, że można odczuć o wiele wyższą precyzję odtwarzania niż w przypadku konwencjonalnych głośników. Dzięki temu słychać dźwięk dorównujący wykonaniu na żywo, budzący emocje, soczysty i naturalny. Absolutna rewelacja! Czystość dźwięku i prostota formy.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: