MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Hisense Laser TV HE100L5F 100 | Telewizor Laserowy | NOWOŚĆ !!!

Hisense Laser TV HE100L5F 100" | Telewizor Laserowy | NOWOŚĆ !!!

ID produktu 10547
Producent Hisense
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 13990 zł
oblicz rate

ZOPTYMALIZOWANY EKRAN W ZESTAWIE
Niech każde miejsce w twoim domu będzie tym najlepszym

LASER TV o ultrakrótkim rzucie wyświetla kolorowy i jasny obraz 4K na ekranie, który eliminuje światło otoczenia i przeznaczony jest do oglądania w dowolnym pomieszczeniu w domu. Opatentowana przez Hisense technologia źródła laserowego równomiernie emituje światło i kolory na ekran eliminujący refleksy otoczenia, aby wyświetlać płynne i szczegółowe obrazy w dowolnym oświetleniu.

 

JAKOŚĆ OBRAZU 4K ULTRA HD
Zwiększ rozdzielczość wszystkiego, co oglądasz

4K Ultra HD zapewnia ponad 8 milionów pikseli na dużym ekranie. Obrazy są ostrzejsze, jaśniejsze i pokazane w prawdziwych kolorach tak, jak chciał tego reżyser.

X-FUSION™ LASER LIGHT SOURCE
Okiełznaj światło

Wykorzystując niebieskie źródło światła laserowego, aby zapewnić ostrzejsze, bardziej precyzyjne obrazy, jednocześnie unikając niepożądanego rozproszenia światła i oferując bardziej naturalne wrażenia wizualne.

 

KOMPATYBILNY Z HDR
Dla realistycznych obrazów

High Dynamic Range (HDR) otwiera zupełnie nową gamę kolorów i kontrastu, dzięki czemu możesz cieszyć się niesamowicie żywym obrazem z niesamowitym zakresem głębi i szczegółów.

CZYSTY KOLOR
Najczystszy i zbliżony do rzeczywistości kolor

Na pewno spodoba Ci się zwiększone spektrum kolorów Hisense Laser TV, które pokazuje realistyczne obrazy z precyzją laserowego źródła światła, przekraczając standardowy zakres kolorów Rec.709 UHD 4K.

SMOOTH MOTION
Uchwyć każdą zapierającą dech w piersiach chwilę

Dzięki technologii MEMC z czasem reakcji procesora na poziomie mikrosekundy można uzyskać szybkość ruchu 10-krotnie większą niż OLED. Szybko poruszające się obrazy są płynne i wyraźne, dzięki czemu Hisense Laser TV jest idealny do oglądania sportu, filmów akcji i gier oraz ciągłego oglądania.

DOLBY ATMOS® AUDIO
Dźwięk, który otacza Cię akcją

Dzięki technologiom Dolby ATMOS możesz cieszyć się kinowymi wrażeniami w swoim salonie. Poszczególne dźwięki dochodzą ze wszystkich stron, w tym z góry. Wszystko po to aby wypełnić pokój niesamowitą klarownością, bogactwem szczegółów i głębią, tak jak w prawdziwym życiu. Zamiast słyszeć scenę, poczujesz, że jesteś jej uczestnikiem.

VIDAA U4.0 AI
Prawdziwie Smart TV

Przedstawiamy zupełnie nowy system operacyjny Smart TV firmy Hisense. Smart TV nigdy nie był łatwiejszy w użyciu. Dzięki uproszczonej konstrukcji, która pozwala bez wysiłku przełączać się między wszystkimi Twoimi ulubionymi aplikacjami (takimi jak Netflix, YouTube, Prime Video, VUDU, ponad 200 aplikacji globalnych i 60 aplikacji regionalnych) i urządzeniami w trzech lub mniejszej liczbie kroków, VIDAA U sprawia, że łatwiej i szybciej cieszyć się światem rozrywki na żądanie.

 

EYE-FRIENDLY – PRZYJAZNE DLA OKA
Troszczymy się o Ciebie

Obraz widziany na ekranie Laser TV jest odbijany, zamiast emitowany bezpośrednio w oczy, co zgodnie z ludzką percepcją wizualną nie powoduje zmęczenia oczu nawet podczas długiego czasu oglądania.

CERTYFIKAT TUV LOW BLUE LIGHT
Low level of blue lights

Hisense 100L5 Laser TV nie emituje prawie wcale szkodliwego światła z zakresu niebieskiego, co sprawia, że oczy nie męczą się nawet przy długim oglądaniu.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ
Wyższość laserowego źródło światła

Technologia X-Fusion™ wykorzystuje precyzyjne źródło światła, które zapewnia ponad 25000 godzin rozrywki.

 

TECHNOLOGIA DLP®
Zobacz mocniejsze szczegóły – filmowe wrażenia premium

Technologia DLP® obsługiwana przez Texas Instruments łączy technologię kina DLP™ z opatentowanymi technologiami Hisense, aby zapewnić skupione na laserze detale i jasność, które były widoczne tylko w kinach, teraz dostępne w Twoim domu.

GREEN & ECO
W trosce o środowisko

Hisense Laser TV ma wiele zalet w porównaniu z telewizorami LCD w zakresie ochrony środowiska, wykorzystuje przyjazne dla otoczenia materiały, które nie zawierają materiałów takich jak beryl, kadm, ołów i rtęć, i można je poddać recyklingowi. Ponieważ projekcja Ultra Short Throw wykorzystuje pasywny ekran ALR, wpływ na środowisko jest znacznie zmniejszony, szczególnie w przypadku bardzo dużych rozmiarów ekranu.

ŁĄCZNOŚĆ
Easy connectivity

Dzięki czterem portom HDMI można łatwo podłączyć wszystkie systemy audio / wideo oraz ich komponenty, od dekodera telewizji kablowej do najnowszych urządzeń do gier, systemów dźwięku przestrzennego 5.1 i innych. Ponadto dzięki ARC HDMI telewizor można podłączyć do kompatybilnych urządzeń audio za pomocą jednego kabla HDMI. Dodatkowo produkt posiada wbudowane tunery: analogowy, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2/HEVC/H.265

 

 

 


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: