MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Hisense Laser TV 120L5F-A12 120 | Telewizor Laserowy | NOWOŚĆ !!!

Hisense Laser TV 120L5F-A12 120" | Telewizor Laserowy | NOWOŚĆ !!!

ID produktu 10548
Producent Hisense
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 16990 zł
oblicz rate

120-CALOWY EKRAN 4K
Krystalicznie czysty, ale znacznie większy

Hisense Laser Cinema zapewnia nowe doznania kina domowego. Zapierająca dech w piersiach jakość 4K Ultra HD zapewnia oszałamiające, krystalicznie czyste obrazy z niewiarygodną szczegółowością na ogromnym 120-calowym ekranie pod dowolnym kątem widzenia, który może sięgać nawet 180 stopni.

 

CZYSTY KOLOR
Nowa definicja świata kolorów

Na pewno spodoba ci się ulepszone spektrum kolorów telewizora Hisense Laser, które pokazuje realistyczne obrazy dzięki precyzji laserowego źródła światła. Przekraczając standardowy zakres kolorów Rec.709 UHD 4K, kolorowy wyświetlacz jest ulepszony do wyższego poziomu, a żywe kolory można oglądać z różnych zakresów.

DEKODOWANIE HDR 10 I HLG
Doświadcz niesamowitego kontrastu

HDR otwiera zupełnie nową gamę kolorów i kontrastów, porównywalną ze standardem kinowym. Możesz cieszyć się oszałamiającym, żywym obrazem z niesamowitą głębią i bogactwem szczegółów w domu.

2700 LUMENÓW
Niezrównana jasność

Hisense Laser Cinema wykorzystuje źródło światła laserowego X-FusionTM, które zapewnia jednocześnie jasność 2700 lumenów i ponad 85% jednolitości luminancji. (*Dane z laboratorium Hisense)

 

PROJEKT DLA DOMU
Innowacje dla wspaniałego życia

W wolnym czasie zanurz swoją rodzinę we wciągającym, emocjonalnym doświadczeniu, jakie zapewnia telewizor ULTRA HD, który poprowadzi Cię do szczęśliwego życia pełnego nieskończonych możliwości.

PŁYNNY RUCH
Uchwyć każdy szczegół w szybkich grach akcji

Dzięki technologii MEMC z czasem reakcji procesora na poziomie mikrosekund można osiągnąć 10-krotnie szybsze tempo ruchu niż w OLED.

WCIĄGAJĄCE DOLBY ATMOS
Dźwięk, który wprowadza Cię w akcję

Skok naprzód w dziedzinie dźwięku przestrzennego, DOLBY ATOMS® przenosi Cię ze zwykłej chwili w niezwykłe wrażenia dzięki ruchomemu dźwiękowi — dźwiękowi, który wypełnia pomieszczenie i opływa Cię z zapierającym dech w piersiach realizmem, tworząc potężnie poruszającą rozrywkę. Uzyskanie kinowego dźwięku w domu nigdy nie było prostsze.

 

ZASILANY PRZEZ VIDAA U4
Smart TV, który jest po prostu genialny

Dzięki uproszczonej konstrukcji, która pozwala bez wysiłku przełączać się między ulubionymi usługami strumieniowymi i urządzeniami w zaledwie trzech krokach. VIDAA U dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści od globalnych i lokalnych partnerów.

25.000+ GODZIN ROZRYWKI
Długa żywotność

Technologia X-Fusion™ wykorzystuje precyzyjne laserowe źródło światła, aby zapewnić ponad 25 000 godzin rozrywki i oglądać ponad 10 000 filmów, dzięki czemu Twój obraz będzie pełen niezrównanego realizmu.

TECHNOLOGIA ULTRA-SHORT THROW
Mieszanki w dowolnym stylu

Kino laserowe Ultra-short Throw i minimalistycznym wyglądzie, tylko 35,2 cm od ściany, jest dość łatwe w instalacji. Lekki i smukły ekran można zawiesić bezprzewodowo, dyskretnie elegancko, aby zapewnić piękny montaż na ścianie pasujący do każdego pomieszczenia i idealnie wkomponowany w Twój styl życia.

ŁATWY DO PODŁĄCZENIA
Po prostu podłącz i ciesz się

Dzięki czterem portom HDMI możesz łatwo podłączyć wszystkie swoje systemy audio/wideo i komponenty do prostego dekodera telewizji kablowej, aby uzyskać bogate wrażenia z telewizji laserowej. Po prostu połącz się, słuchaj i ciesz się.

 

 

 

 


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: