MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Hisense Laser TV 100L9G-B12 4K 100 | Telewizor Laserowy | NOWOŚĆ !!! | DOSTĘPNE OD RĘKI

Hisense Laser TV 100L9G-B12 4K 100" | Telewizor Laserowy | NOWOŚĆ !!! | DOSTĘPNE OD RĘKI

ID produktu 10549
Producent Hisense
Kategoria Wizja » Telewizory
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 19999 zł
oblicz rate

TECHNOLOGIA TRICHROMA – TRÓJKOLOROWY LASER
Ponad 16 milionów kolorów

Trójkolorowe źródło światła laserowego RGB emituje równocześnie trzy składowe kolorów: czerwony, zielony, niebieski, tworząc tym samym obraz o szerokiej palecie barw z wykorzystaniem 16 milionów kolorów. Technologia Trichroma zapewnia nie tylko niespotykane bogactwo barw, ale również głębokie nasycenie kolorów, szczegółowość i doskonałą jasność. Udoskonalony laser Trichroma oraz ekran ALR eliminującym refleksy otoczenia, tworzą kompletny obraz zbliżony do tego, co naprawdę widzą ludzkie oczy.

3000 LUMENÓW
Niezrównana jasność obrazu

Dzięki wysokiej jasności 3000 lumenów i antyodblaskowemu ekranowi ALR, obraz na Laser TV pozostaje szczegółowy i wyraźny. Równomierność luminancji zapewnia jednocześnie doskonałe wrażenia w każdej pozycji na ekranie.

 

CZYSTA BARWA
Żywe, intensywne obrazy

Technologia Trichroma – potrójne laserowe źródło światła tworzy ultra realistyczne obrazy, prezentując bardziej rzeczywiste i naturalne kolory.

MEGA EKRAN W ZESTAWIE
Kinowe wrażenia na dużym ekranie

Telewizor Hisense Laser TV z technologią Trichroma o ultrakrótkim rzucie projekcji (30 cm), wyświetla obraz o niezwykle bogatej kolorystyce jak również posiada w zestawie ekran z funkcją redukcji światła otoczenia. Laser TV jest przeznaczony do oglądania w każdym pomieszczeniu w domu – zarówno w salonie, jak i w dedykowanej sali kinowej. Obraz jest jasny i szczegółowy przy różnych rodzajach oświetlenia, co pozwala cieszyć się doskonałymi wrażeniami zarówno w dzień jak i w nocy.

 

ANTYODBLASKOWY 120 CALOWY EKRAN ALR W ZESTAWIE
Kinowy obraz w każdych warunkach

Laser TV marki Hisense posiada w zestawie ogromny ekran ALR z technologią antyodblaskową, eliminującą ponad 85% odblasków otoczenia. Dzięki temu obraz jest jasny i szczegółowy we wszystkich warunkach oświetleniowych. Technologia ekranu ALR pozwala cieszyć się doskonałymi wrażeniami w każdym pomieszczeniu – zarówno w salonie jak i specjalnie dedykowanej sali kinowej.

 

JESZCZE SZERSZA PALETA BARW
Nowa redefinicja kolorów

Najwyższym standardem kolorów w przyszłości telewizji jest standard BT.2020. Im wyższa gama kolorów, tym więcej odcieni prezentuje wyświetlacz. Hisense poszerzył jeszcze bardziej swoją paletę barw do aż 107% BT.2020 przewyższając tym samym standard rynkowy. Dzięki temu oglądając kino domowe na Trichroma Laser TV, obraz zawsze przekroczy oczekiwania widzów.

4K HDR
Jakość obrazu 4K Ultra High Definition

4K Ultra HD to ponad 8 milionów pikseli, które tworzą zupełnie nowy świat na wyjątkowo dużym, antyodblaskowym ekranie ALR. Obrazy są ostrzejsze, jaśniejsze i ukazane w prawdziwych kolorach, dokładnie tak, jak chciał tego reżyser.

NIEZWYKŁA PŁYNNOŚĆ RUCHU
Uchwyć każdą chwilę

Laser TV zapewnia płynny rozwój akcji, dzięki Smooth Motion oraz technologii MEMC, z czasem reakcji procesora na poziomie milisekund. Bez rozmycia i opóźnień ekranu, z większą wyrazistością i płynnością ruchu, uchwycisz każdą akcję.

DŹWIĘK PRZESTRZENNY DOLBY ATMOS
Kinowy, dźwięk przestrzenny w Twoim salonie

Technologia Dolby Atmos® oferuje przełomowe, wciągające wrażenia dźwiękowe w Twoim domu. Stanowi przepustkę do wyjątkowych wrażeń świata filmów i seriali, gier czy sportu na żywo, rozszerzając możliwości dźwięku przestrzennego. Przekształca zwykły dźwięk w zapierające dech w piersiach doznania dźwięku trójwymiarowego, który wypełnia całe pomieszczenie. Dzięki tej technologii, widz znajduje się w samym centrum akcji, a odgłosy miejsc, ludzi, obiektów i muzyki ożyją pełnym realizmem! Moc dźwięku gwarantują wbudowane głośniki o mocy 40 watów.

VIDAA SMART TV
Laser TV jest Smart

VIDAA to inteligentny system operacyjny i zarazem spersonalizowana platforma multimedialna, łącząca najlepsze treści globalnych dostawców premium z najpopularniejszymi programami lokalnymi. Opiera się na rekomendacjach, generowanych na podstawie serwisów video, z których korzysta użytkownik. Szybkie uruchamianie pozwala zaoszczędzić czas i w kilka chwil uzyskać dostęp do ulubionych treści. Oferuje topowe platformy streamingowe m.in.: Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video, sport na żywo, aplikacje, muzykę i sztukę – szybko i w doskonałej jakości obrazu oraz dźwięku! VIDAA udostępnia szeroką gamę treści, w tym m.in.: filmy, programy telewizyjne, pogodę, wiadomości, filmy dokumentalne, sport, transmisje na żywo oraz informacje lokalne. Nowoczesny interfejs, pozwala błyskawicznie znaleźć to, czego szukamy, dzięki intuicyjnej nawigacji i łatwemu przeglądaniu. *Dostępność treści i aplikacji różni się w zależności od terytorium.

WIELKOFORMATOWA SZTUKA W DOMU
Nadaj swojemu wnętrzu artystyczny charakter

Innowacyjny koncept Laser TV sprawia, że salon zyskuje nowoczesny, bardziej inspirujący i estetyczny styl, zarazem pełen hollywodzkiej rozrywki.

NISKA EMISJA NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA
Potwierdzone certyfikatem jakości TÜV

Dzięki wykorzystaniu technologii eliminacji niebieskiego światła, zmęczony wzrok podczas maratonu seriali na Netflixie to już przeszłość. W Laser TV obraz widziany na ekranie jest odbijany, zamiast emitowany bezpośrednio do oczu widza. Dzięki temu oglądanie przez dłuższy czas nie stanowi problemu ani zmęczenia wzroku.

25.000+ GODZIN ROZRYWKI
Doskonała żywotność technologii

Technologia X-Fusion™ wykorzystuje precyzyjne źródła światła, aby zapewnić 25000+ godzin rozrywki lub ponad 10 000 filmów w ciągu 27 lat. Tak duża żywotność Laser TV sprawia, że kino domowe nabiera ponadczasowego wymiaru na długie, długie lata.

 

SURREALISTYCZNA KONSTRUKCJA
Unikalny design konsoli telewizora

Unikalne wzornictwo z doskonałą estetyką sprawia, że konsola laserowego telewizora Hisense TV doskonale wpisuje się w nowoczesny styl w salonie.


 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: