MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
HiFiMAN TWS-800 | Słuchawki douszne

HiFiMAN TWS-800 | Słuchawki douszne

ID produktu 9734
Producent HiFiMAN
Kategoria Słuchawki » Douszne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1469 zł
oblicz rate

TWS800 to udoskonalone całkowicie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe od HiFiMANa w nowoczesnym, eleganckim wydaniu. Konstrukcja słuchawek wykorzystuje specjalne, opracowane przez producenta przetworniki oparte o technologię "Topology Diaphram" stosowaną już we wcześniejszych modelach. Maskownica pokryta jest nanocząsteczkową powłoką. Pomaga ona uzyskać bardziej detaliczne, naturalne i zbalansowane brzmienie w porównaniu do innych popularnych słuchawek True Wireless.

Słuchawki pozwalają na cieszenie się muzyką do 4.5h, a specjalne, stylowe etui ładujące do przechowywania słuchawek wydłuża ten czas do 31.5 godziny. Czas czuwania to aż 140 godzin!

TWS800 to ergonomiczny design i komfort użytkowania. Pojedyncza słuchawka waży tylko niecałe 7 gram! W komplecie dostajemy również gumki dokanałowe o 8 różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu każdy użytkownik może optymalnie dopasować model pod względem komfortu noszenia i poziomu izolacji. Personalizacja i lekkość sprawiają, że słuchawki doskonale sprawdzają się na co dzień zarówno w warunkach domowych, biurowych, na mieście, czy na siłowni. Bezpieczeństwo ich użytkowania zwiększa wodoodporność WTS800 potwierdzona normą IPX4 (oznacza to, że słuchawki są odporne na pot i lekkie opady deszczu).

W tym modelu zastosowano najnowocześniejszy moduł Bluetooth 5.0., co zapewni najwyższą jakość dźwięku i brak opóźnień przy oglądaniu treści wideo.

Słuchawki kontrolowane są za pomocą panelu sterowania zintegrowanego na obudowie. Można za jego pomocą sterować odtwarzaniem (play, pauza, kontrola głośności, przewijanie utworów), skorzystać z wbudowanego mikrofonu lub włączyć asystenta głosowego.

Uwaga - specjalnie opracowane membrany Topology Diaphram wymagają odpowiedniego czasu wygrzania: od 10 do 20 godzin. Oznacza to, że dopiero po tym czasie słuchawki osiągną swoje pełne, właściwe brzmienie

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: