MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
ELECTROCOMPANIET EMC-1 MK. V referencyjny odtwarzacz CD | Dostępne od ręki

ELECTROCOMPANIET EMC-1 MK. V referencyjny odtwarzacz CD | Dostępne od ręki

ID produktu 7930
Producent Electrocompanient
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze CD
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 24800 zł
oblicz rate

ELECTROCOMPANIET EMC-1 MK. V
REFERENCYJNY ODTWARZACZ PŁYT CD

Od 1998 roku norweska firma Electrocompaniet produkuje jeden z najlepiej brzmiących odtwarzaczy płyt CD, model EMC-1UP. Na naszym rynku dostępna jest już kolejna wersja tego odtwarzacza, Electrocompaniet EMC-1 mk.IV.
Czwarta generacja odtwarzacza EMC-1 UP odtwarza płyty audio CD z nośników CD, CD-R i CD-RW. Na wyposażeniu są dwa wyjścia analogowe (niesmymetryczne RCA i symetryczne XLR) oraz dwa wyjścia cyfrowe SPDIF (koncentryczne RCA i optyczne Toslink). Urządzenie posiada także dwa wejścia na potrzeby sterowania : RS232 i wyzwalacz 12V. Wejście RS232 umożliwia również aktualizację oprogramowania odtwarzacza.
Najnowszy model został wyposażony w nową wersję transportu płyt CD który pozwala na korzystanie z opcjonalnego docisku Spider. Odtwarzacz posiada przetwornik cyfrowo-analogowy o całkowicie zbalansowanej konstrukcji, dyskretne układy analogowe i najwyższej jakości konwerter częstotliwości próbkowania.
Wyjątkowa budowa ECM 1 mk.IV gwarantuje redukcję mechanicznych i akustycznych wibracji, uniemożliwiając powstawanie w laserowym procesie odczytu płyty zniekształceń, które degradują jakość sygnału dźwiękowego. Układy analogowe i cyfrowe mają osobne transformatory i zasilacze. Odtwarzacz jest wyposażony w nóżki antywibracyjne norweskiej firmy Soundcare Superspikes.
Jakość brzmienia oferowana przez nowy odtwarzacz Electrocomapnieta przewyższa to co oferował model EMC 1 UP, uznawany przez wiele lat za jeden z najlepszych odtwarzaczy CD na rynku.

Cechy charakterystyczne:

  • Czwarta generacja odtwarzacza EMC-1 odtwarza płyty audio CD z nośników CD, CD-R i CD-RW

  • Bezkompromisowa konstrukcja mechaniczna urządzenia, podzielonego ekranami na pięć sekcji: analogową, cyfrową, napędową, zasilającą i sterującą.

  • Elektromechaniczny system redukcji akustyczno-mechaniczych wibracji, chroniący pracę lasera odtwarzacza przed mechanicznymi zakłóceniami.

  • Separowane zasilanie oraz oddzielne transformatory dla sekcji analogowej i cyfrowej.

  • W pełni zbalansowana konstrukcja przetwornika cyfrowo-analogowego, w konstrukcji którego zastosowano dyskretne układy analogowe.

  • Wyjścia sygnału cyfrowego w postaci gniazd: koaksjalnego i optycznego.

  • Wejście wyzwalacza 12V umożliwiające zdalne uruchomienie urządzenia.

  • Wejście RS232 dla obsługi zewnętrznych sygnałów sterujących odtwarzacza. Port RS232 może także zostać wykorzystany do aktualizacji oprogramowania.

  • Wysokiej jakości nóżki antywibracyjne norweskiej firmy Soundcare Superspikes

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: