MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
DEFINITIVE TECHNOLOGY DM95 | Głośnik ATMOS

DEFINITIVE TECHNOLOGY DM95 | Głośnik ATMOS

ID produktu 11050
Producent Definitive Technology
Kategoria Kolumny i Głośniki » Atmos
Cena za szt.
Minimalna ilość2
Dostępność na zamówienie
Cena: 3299 zł
oblicz rate

Głośnik surround Dymension DM95 jest odpowiedzią na dynamiczny, wciągający, wypełniający pomieszczenie dźwięk przestrzenny. Głośnik DM95, który można zamontować na ścianie, może być używany jako boczny lub tylny głośnik surround, co pozwala na dostosowanie systemu do pomieszczenia.

Nowa konstrukcja przetwornika zapewnia płynną, rozszerzoną reakcję z wyraźnymi przejściami, wyjątkową definicję i precyzyjne obrazowanie, co zapewnia niesamowitą czystość i realistyczny wygląd.

5,25-calowy głośnik średnio-niskotonowy DM95 jest wyposażony w opatentowaną technologię Balanced Double Surround System, która zwiększa wychylenie przetwornika średniotonowego i zapewnia szeroką, jednolitą scenę dźwiękową z płynną integracją basu i średnich tonów. Linear Response Waveguide™ rozszerza i wygładza dyspersję poza osią, zapewniając doskonały dźwięk w całym pomieszczeniu.

DM95 można łatwo zamontować na ścianie i używać jako głośników bocznych lub tylnych. Niezależnie od tego, czy słuchasz w systemie Dolby Atmos czy DTS:X, DM95 rozszerzy dźwięk wokół Ciebie.

Przenieś emocje kina do domu dzięki oszałamiającemu dźwiękowi, który otacza Cię pod każdym kątem, przenosząc Cię do wnętrza każdej sceny i utworu.

Daj się porwać akcji na ekranie, gdy będziesz otoczony głęboką, zdefiniowaną sceną dźwiękową. Od szeptu do ryku - doświadcz tego wszystkiego w uderzającym realizmie.

DM95 wypełnia całe pomieszczenie dźwiękiem z każdego miejsca. Twoje głośniki zdają się znikać, gdy skupiasz się na każdym głosie i precyzujesz każdy instrument - zupełnie jakbyś był tam na żywo.

Niezależnie od tego, czy walczysz ze złem, czy odkrywasz nowe wszechświaty, odblokuj najdoskonalsze wrażenia, gdy usłyszysz szczegóły dźwiękowe w olśniewającej, nowej wymiarowości.

Spójny dźwięk z innych serii Definitive Technology daje Ci elastyczność w łączeniu i dopasowywaniu Dymension™ i wszystkich głośników Definitive Technology naściennych i sufitowych w celu zaprojektowania wymarzonego kina domowego i całego systemu domowego.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: