MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
DEFINITIVE TECHNOLOGY DM90 | Głośnik ATMOS

DEFINITIVE TECHNOLOGY DM90 | Głośnik ATMOS

ID produktu 11049
Producent Definitive Technology
Kategoria Kolumny i Głośniki » Atmos
Cena za szt.
Ilość minimalna 2
Dostępność na zamówienie
Cena: 3799 zł
oblicz rate

Zintegrowany moduł wysokości DM90 mocuje się do dwubiegunowych głośników wieżowych Dymension DM80 i DM70, aby zapewnić skierowane w górę przetworniki, które sprawiają, że wieże obsługują Dolby Atmos i DTS:X. Dzięki modułom DM90 dołączonym do głośników DM80 lub DM70, możesz stworzyć system dźwiękowy swoich marzeń.

Skierowane w górę głośniki niskotonowe i wysokotonowe emitują dźwięk w kierunku sufitu, gdzie odbija się on z powrotem do użytkownika, zapewniając poczucie wysokości, co przekłada się na bardziej wciągające wrażenia słuchowe.

Łatwy system połączeń zatrzaskowych wykonuje połączenia elektryczne i mocuje moduł wysokości do górnej części dwubiegunowych głośników wieżowych Dymension DM80 lub DM70.

Opatentowana technologia Balanced Double Surround System (BDSS) poprawia średnicę i zapewnia jednolitą scenę dźwiękową z płynną integracją basu i środka. Linear Response Waveguide™ rozszerza i wygładza dyspersję poza osią, zapewniając doskonały dźwięk w każdym miejscu pomieszczenia.

Nowa konstrukcja przetwornika zapewnia płynną, rozszerzoną reakcję z wyraźnymi transjentami, wyjątkową definicję i precyzyjne obrazowanie, co zapewnia niesamowitą czystość i realistyczny dźwięk.

Przenieś emocje kina do domu dzięki oszałamiającemu dźwiękowi, który otacza Cię pod każdym kątem, przenosząc Cię do wnętrza każdej sceny i utworu.

Daj się porwać akcji na ekranie, gdy będziesz otoczony głęboką, zdefiniowaną sceną dźwiękową. Od szeptu do ryku, doświadcz tego wszystkiego w uderzającym realizmie.

Głośniki Dymension wypełniają całe pomieszczenie dźwiękiem. Wydaje się, że znikają, gdy skupiasz się na każdym głosie i każdym instrumencie - tak jakbyś był tam na żywo.

Niezależnie od tego, czy walczysz ze złem, czy odkrywasz nowe wszechświaty, odblokuj najdoskonalsze wrażenia, gdy usłyszysz szczegóły dźwiękowe w olśniewającej, nowej wymiarowości.

Spójny dźwięk z innych serii Definitive Technology daje Ci elastyczność w łączeniu i dopasowywaniu Dymension™ i wszystkich głośników Definitive Technology naściennych i sufitowych w celu stworzenia wymarzonego systemu kina domowego i całego domu.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: