MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Dali RUBICON 6 C | Kolumny podłogowe | Czarny

Dali RUBICON 6 C | Kolumny podłogowe | Czarny

ID produktu 7659
Producent Dali
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 16499 zł
oblicz rate

RUBICON 6 C jest częścią najlepszego w swojej klasie aktywnego systemu głośników wykorzystujących niezwykle wydajne przetworniki, które łączą siły, aby przenieść o wiele więcej powietrza i sięgnąć jeszcze niżej w rejon głębokiego basu. Ta podłogowa kolumna głośnikowa korzysta z wyjątkowo stabilnego połączenia bezprzewodowego z dzięki własnej, zastrzeżonej sieci. Wykorzystując dwa 250 watowe wzmacniacze muzyczne klasy D w każdej kolumnie, oferuje wystarczająco dużo mocy, aby zapewnić nadwyżkę ciśnienia akustycznego nawet w skomplikowanych pasażach muzycznych lub podczas potężnych eksplozji w filmach akcji.
Elegancka seria RUBICON C to sposób na stworzenie pięknej harmonii w przejściu do świata cyfrowego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości charakterystyki dźwięku. RUBICON 6 C jest częścią bezprzewodowego systemu głośników, który umożliwia klientowi łatwy dostęp do całej kolekcji muzyki w najlepszej możliwej jakości i odtwarzanie jej bez potrzeby korzystania ze skomplikowanej elektroniki.
RUBICON 6 C jest w stanie zapewnić wystarczającą ilość basów, aby wypełnić dźwiękiem większe pomieszczenie, w szczególności dzięki przetwornikom niskotonowym.
Seria RUBICON C to nowoczesny system Hi-Fi oferujący wydajność na tym samym wysokim poziomie - lub lepszym - niż oryginalna seria RUBICON. Wynika to z połączenia przetworników i konstrukcji obudowy z oryginalnej serii pasywnej, technologii wzmacniacza z serii CALLISTO oraz bezprzewodowej transmisji dźwięku z DALI Sound HUB. Razem tworzą serię RUBICON C.
Dostępne są trzy wykończenia - białe z wysokim połyskiem, czarne z wysokim połyskiem oraz walnut - RUBICON 6 C jest dostarczany z gumowymi nóżkami, które utrzymują go w odpowiedniej pozycji i pomagają zaakcentować jego estetykę i akustykę.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: