MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
DALI RUBICON 2 C | Aktywna kolumna podstawkowa | WHITE GLOSS

DALI RUBICON 2 C | Aktywna kolumna podstawkowa | WHITE GLOSS

ID produktu 7663
Producent Dali
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podstawkowe
Cena za szt.
Minimalna ilość2
Dostępność na zamówienie
Cena: 10499 zł
oblicz rate

RUBICON 2 C to najlepszy w swojej klasie aktywny system głośników stanowiący doskonałe połączenie kompaktowych rozmiarów i dużej wydajności dźwięku. Ta podstawkowa kolumna głośnikowa korzysta z wyjątkowo stabilnego połączenia bezprzewodowego dzięki własnej, zastrzeżonej sieci. Wykorzystując dwa 250 watowe wzmacniacze muzyczne klasy D w każdej kolumnie, oferuje wystarczająco dużo mocy, aby zapewnić nadwyżkę ciśnienia akustycznego nawet w skomplikowanych pasażach muzycznych lub podczas potężnych eksplozji w filmach akcji.

Elegancka seria RUBICON C to nasz sposób na stworzenie pięknej harmonii w przejściu do świata cyfrowego przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości charakterystyki dźwięku. RUBICON 2 C jest częścią bezprzewodowego systemu głośników, który umożliwia klientowi łatwy dostęp do całej kolekcji muzyki w najlepszej możliwej jakości i odtwarzanie jej bez potrzeby korzystania ze skomplikowanej elektroniki.
DALI RUBICON C to przykładowe połączenie przetworników i konstrukcji obudowy serii RUBICON, technologii wzmacniacza CALLISTO oraz bezprzewodowej transmisji dźwięku z DALI SOUND HUB. Razem tworzą serię RUBICON C.
Seria RUBICON C to nowoczesny system Hi-Fi oferujący wydajność na tym samym wysokim poziomie - lub lepszym - niż oryginalna seria RUBICON.
Dostępne są trzy wykończenia - białe z wysokim połyskiem, czarne z wysokim połyskiem oraz walnut - RUBICON 2 C jest dostarczany z gumowymi nóżkami, które utrzymują go w odpowiedniej pozycji i pomagają zaakcentować jego estetykę i akustykę.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: