MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
DALI EPICON 2 | Kolumny podłogowe | Czarny

DALI EPICON 2 | Kolumny podłogowe | Czarny

ID produktu 2456
Producent Dali
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podstawkowe
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 14499 zł
oblicz rate

Kolumna głośnikowa podstawkowa

EPICON 2 to idealny wybór dla osób marzących o doświadczaniu fantastycznego dźwięku. Wielkoścć głośnika najmniejszego w rodzinie EPICON może być myląca. EPICON 2, spoczywający z wdziękiem na specjalnej podstawie, wytwarza zadziwiająco duży i dokładny trójwymiarowy dźwięk, który zachwyci nawet najbardziej wymagających prawdziwych audiofilów.
EPICON 2 pokazuje doskonale to, co ma do zaoferowania ta nowa seria głośników: minimalną degradację sygnału ... lub by powiedzieć wprost: przejrzystość i blask, które teraz zostały wzniesione na niedostepny do tej pory poziom!
Głośnik ten wykazuje bardzo liniową charakterystykę i spójność. Dobrze integruje się z małymi i średniej wielkości pomieszczeniami.Przetwornik niskotonowy ma łagodny spadek charakterystyki, a głośnik sięga najniższych częstotliwości. W większości konfiguracji osiągane brzmienie będzie sprawiało wrażenia jakby osiąganego ze znacznie większego głośnika niż w rzeczywistości.

 

Przetworniki

 

Dwudrożny głośnik posiada 6 ½ "przetwornik basowy i przetwornik wysokotonowy z miękką kopułką. Przełomowe technologie zaprojektowane dla większych głośników: EPICON 8 i EPICON 6 zostały zastosowane również w EPICON 2, aby stworzyć głośnik, który będzie grał ponad oczekiwania jakie można by wiązać z jego wielkością.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: