MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Chord Electronics ULTIMA 3 - 480W |  Mono Power Amplifier

Chord Electronics ULTIMA 3 - 480W | Mono Power Amplifier

ID produktu 8718
Producent Chord
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 63790 zł
oblicz rate

ULTIMA 3

Flagowa topologia wzmacniacza ULTIMA została teraz zaimplementowana w nowym wzmacniaczu monofonicznym  o nazwie ULTIMA 3, w ramach obchodów 30-lecia firmy Chord Electronics.

Nowa topologia wzmacniacza ULTIMA jest teraz bardziej przystępna niż kiedykolwiek przedtem, gdy ze wszystkimi najlepszymi walorami trafiła do nowego monofonicznego wzmacniacza mocy ULTIMA 3.


Nowa końcówka mocy jest w każdym względzie bezprecedensowym produktem Chord Electronics posiadającym tą samą formułę, co jej więksi towarzysze.
Nowa 480-watowa ULTIMA 3 zastępuje SPM 1400 MKII i stanowi pełnowymiarowe urządzenie. Wzmacniacz otrzymał odnowioną płytę czołową wraz z najnowszym projektem układów stworzonych przez Johna Franksa. Precyzyjnie wykonana obudowa CNC wykonana jest z aluminium klasy lotniczej i ma stonowany, solidny panel przedni o grubości 28 mm posiada kulisty przycisk zasilania z poliwęglanu, który świeci w trybach gotowości i pracy; dyskretny i ukryty przełącznik na panelu przednim, umieszczony dokładnie w pionowej linii podziału, umożliwia przyciemnienie oświetlenia.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: