MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cardas Clear Speaker Cable | 2 x 3 m kabel głośnikowy

Cardas Clear Speaker Cable | 2 x 3 m kabel głośnikowy

ID produktu 6794
Producent Cardas
Kategoria Kable i przewody » Głośnikowe
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 32000 zł
oblicz rate

Cardas Clear Speaker


Kabel głośnikowy 2 x 3,0 m

 

 

Najmuzykalniejszy, odkrywczy kabel głośnikowy, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany przez Cardas Audio. Kabel został zaprojektowany w celu dostarczania całkowicie przejrzystego i holograficznego sygnału zgodnie z legendarnym brzmieniem Cardasa, które nie wybacza żadnych szczegółów.

Wtyki widełkowe lub bananowe Cardas formowane pod ciśnieniem 69 MPa w Bandon w stanie Oregon. Niedostępny w wersji do wewnętrznego bi-wiringu. Do zastosowania w bi-wiringu patrz nasze zworki głośnikowe Clear Jumpers.

Konstrukcja kabla 
Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału, średnice w przedziale od bardzo subtelnej 41 AWG do 25 AWG. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce z nawiniętej taśmy FEP. 
Geometria: Cztery koncentrycznie nawinięte żyły, otoczone włóknami antystatycznymi z elastyczną powłoką zewnętrzną z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg 4x10,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,675”/17,14mm

 

Dopłata za dodatkowe 2 x 0,5 m w wysokości 3600 zł.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: