MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cardas Clear Reflection Interconnect | 1 m

Cardas Clear Reflection Interconnect | 1 m

ID produktu 7437
Producent Cardas
Kategoria Kable i przewody » Audio RCA i XLR
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 6800 zł
oblicz rate

Clear Reflection Interconnect

 

Właściwości: 
Kabel został zaprojektowany do dostarczania flagowego brzmienia dla zestawów istniejących w świecie rzeczywistym, cechuje go znakomita otwartość góry pasma i prędkość, lecz jeszcze trochę wybacza niedostatki. Bardzo neutralny i dynamiczny o absolutnie ciemnym tle. Clear Reflection składa hołd modelowi Golden Reference, łącząc wszystko, co najlepsze ze starego, z wszystkim, co najlepsze z nowego.­Seria Clear Reflection wprowadza również nowy wtyk SRCA w kolorze miedzi, który pasuje do stylistyki czerni i miedzi kabla głośnikowego Clear Reflection Speaker.

Wtyki Cardas SRCA-CU lub CG XLR-CU

Konstrukcja kabla 
Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w wytłaczanej powłoce z PFA. 
Geometria: Skrętka dwużyłowa na rdzeniu powietrznym z antystatycznymi rurkami LDPE wypełnionymi powietrzem, owinięta impregnowaną węglem taśmą teflonową. Warstwę zewnętrzną stanowią rurki teflonowe wypełnione powietrzem, których średnica jest 1,618 razy większa niż średnica rurek w rdzeniu, co służy oddzieleniu podwójnych kompozytowych ekranów z cynowanej miedzi i drutu nawojowego od żył sygnałowych. Wykończenie stanowi czarna, bardzo miękka, wytłaczana powłoka z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg AWG: 2x25,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,420”/10,66mm

 

Każde dodatkowe 0,5m za dopłatą 1800 złotych.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: