MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cardas Clear Interconnect | 1 m

Cardas Clear Interconnect | 1 m

ID produktu 7439
Producent Cardas
Kategoria Kable i przewody » Audio RCA i XLR
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 12000 zł
oblicz rate

Clear Interconnect

 

Całkowicie neutralny i przezroczysty. Wspaniała dynamika, otwartość góry pasma i prędkość. Nasz flagowy interkonekt, zaprojektowany do systemów referencyjnych w akustycznie neutralnych pomieszczeniach odsłuchowych. Doskonała kontrola całego zakresu częstotliwości. Wydobywa każdy szczegół i pozostaje muzykalny. Sprawdza się zarówno jako długie, jak i krótkie okablowanie.

Standardowe zakończenia: Wtyki Cardas SRCA lub CG XLR

Konstrukcja kabla 
Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), najwyższej jakości miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału, średnice w przedziale od 41 AWG do 39 AWG. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w ultra cienkiej, wytłaczanej powłoce teflonowej.

Geometria: Trzy żyły w układzie trójkąta równobocznego z antystatycznymi rurkami LDPE wypełnionymi powietrzem, owinięte impregnowaną węglem taśmą teflonową. Warstwę zewnętrzną stanowią rurki teflonowe wypełnione powietrzem, których średnica jest 1,618 razy większa niż średnica rurek w rdzeniu, co służy oddzieleniu kompozytowego ekranu z cynowanej miedzi i drutu nawojowego od żył przenoszących sygnał. Wykończenie stanowi bardzo miękka, wytłaczana powłoka z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg AWG: 3x25,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,450”/11,43mm

 

Każde dodatkowe 0,5m za dopłatą 3000 złotych.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: