MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cardas Clear Beyond Speaker Cable |  2 x 3 m kabel głośnikowy

Cardas Clear Beyond Speaker Cable | 2 x 3 m kabel głośnikowy

ID produktu 6796
Producent Cardas
Kategoria Kable i przewody » Głośnikowe
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 64200 zł
oblicz rate

Cardas Clear Beyond Speaker

Kabel głośnikowy 2 x 3,0 m

 

 

Opracowany na podstawie flagowego kabla głośnikowego Clear Speaker stanowi ponadreferencyjne rozwinięcie brzmienia w systemach, gdzie koszty nie mają znaczenia, w których głośniki wymagają dużych ilości prądu, kabel głośnikowy Clear Beyond Speaker jest absolutnie neutralny i przejrzysty. Doskonale zbalansowany o klarownym dole i subtelnej górze pasma. Zadziwiająca dynamika z zerową kompresją. Kabel zachowuje się jak dwie pary kabli głośnikowych Clear Speaker w jednej powłoce i może być podłączony w trybie wewnętrznego bi-wiringu lub bi-ampingu.

Wtyki widełkowe lub bananowe Cardas formowane pod ciśnieniem 69 MPa w Bandon w stanie Oregon.

Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału, średnice w przedziale od bardzo subtelnej 41 AWG do 25 AWG. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce z nawiniętej taśmy FEP.

Geometria: Osiem koncentrycznie nawiniętych żył z antystatycznymi rurkami teflonowymi wypełnionymi powietrzem i elastyczną powłoką zewnętrzną z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg AWG: 8x10,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,934”/23,72mm

 

Dopłata do wersji bi-wire 3900 zł

Dopłata za kolejne 2 x 0,5m w wysokości 7200 zł

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: