MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Cambridge Audio EVO CD | Dostępne od ręki!

Cambridge Audio EVO CD | Dostępne od ręki!

ID produktu 11354
Producent Cambridge Audio
Kategoria Odtwarzacze » Odtwarzacze CD
Cena za szt.
Dostępność 1szt.
Cena: 5690 zł
oblicz rate

Nowe życie dla CD
Evo CD to transport płyt kompaktowych opracowany wyłącznie do współpracy z odtwarzaczami all-in-one Evo. Ma ten sam przyciągający wzrok wygląd, jest wykonany z tych samych materiałów najwyższej jakości i jest zaprojektowany zgodnie z tymi samymi wymagającymi standardami. Evo CD wydobywa każdy szczegół muzyczny z płyt, a następnie płynnie przekazuje go do Evo. Twoja kolekcja płyt CD dołączy teraz do ewolucji hi-fi.

Precyzyjne sterowanie
Evo CD korzysta z naszego nowego serwomechanizmu S5, będącego ulepszeniem uznanego S3 stosowanego w CXC. Charakteryzuje się on jeszcze lepszą precyzją prędkości i pobieraniem danych muzycznych niż jego poprzednik. Evo CD nie korzysta z wielofunkcyjnego napędu dysków, ale z zaprojektowanego na zamówienie elementu inżynieryjnego, którego jedynym celem jest odtwarzanie płyt audio CD z niezawodną dokładnością.

Zaprojektowany dla dźwięku
Anodyzowane aluminium, które otacza precyzyjne komponenty Evo CD, nie tylko pasuje do celowego projektu Evo, ale także przyczynia się do jego wydajności. Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa i taca napędu zapewniają, że nic nie zakłóca sygnału, gdy przechodzi on do przetwornika cyfrowo-analogowego Evo za pośrednictwem pojedynczego, wykonanego na zamówienie kabla wyjściowego "Evo Link".

Ponadczasowy styl
Zaprojektowany wyłącznie do parowania z Evo, Evo CD ma te same wysokiej jakości materiały i wymiary - do umieszczenia poniżej lub obok odtwarzacza all-in-one. Decyzja należy do użytkownika, podobnie jak wybór jednego z dwóch stylów paneli bocznych. Razem Evo i Evo CD mają pewny styl, który uznaje nasze dziedzictwo, ale także patrzy w przyszłość.

 

Forma i funkcja
Jedynym celem Evo CD jest obracanie płyt, aby przekazać dokładne informacje muzyczne do Evo, co pozwala na minimalistyczną konstrukcję - z jednym przyciskiem na przedniej ściance, aby otworzyć / zamknąć metalową tacę CD. Cała reszta jest obsługiwana za pomocą pilota zdalnego sterowania Evo lub aplikacji StreamMagic na urządzeniu inteligentnym. Okładki albumów CD i informacje o utworach są pięknie renderowane na 6,8-calowym kolorowym wyświetlaczu Evo.

Zbudowany, by trwać
Ponieważ odtwarzacz Evo CD został skonstruowany ze starannie dobranych i bezkompromisowych materiałów, jest on równie wytrzymały, co estetyczny. Na przykład, w pełni metalowa taca na płyty CD i mechanizm zostały wybrane pod kątem stabilności, wydajności i trwałości. Podobnie jak twoja kolekcja płyt CD, wytrzyma próbę czasu - odblokowując muzykę i wspomnienia związane z tymi albumami przez wiele lat.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: