MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cabasse THE PEARL SUB | Subwoofer | Biały

Cabasse THE PEARL SUB | Subwoofer | Biały

ID produktu 8640
Producent Cabasse
Kategoria Kolumny i Głośniki » Subwoofery
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 17590 zł
oblicz rate

Cabasse THE PEARL SUB

Subwoofer 

 

Dostęne kolory: biały i czarny 

 

Francuski producent hi-endowych zestawów stereo i kina domowego Cabasse kolejny raz udowadnia, że nie obce mu są niebanalne, designerskie trendy przy tworzeniu produktów Hi-Fi.

Nowy, strumieniowy subwoofer tej marki (z wbudowanym wzmacniaczem do zasilenia głośników oraz odtwarzaczem strumieniowym) pojawił się na rynku na początku tego roku pod nazwą The Pearl Sub.

The Pearl Sub zrodził się z idei stworzenia systemu HiFi 2.0, który by eliminował potrzebę stosowania oddzielnych wzmacniaczy i subwooferów. Jest to punkt centralny nowej serii Lifestyle, zawierającej zoptymalizowane profile głośników satelitarnych iO, Riga i Baltic.The Pearl Sub intensyfikuje wrażenia z ich odsłuchu, pozwalając na optymalizację sygnałów cyfrowych dzięki technologii DEAP, dokonując korekcji brzmieniowej poprzez system CRCS, oraz mając wbudowany wzmacniacz umożliwia podłączenie głośników do 300W mocy, a wbudowane złącza np. optyczne dają możliwość spięcia go łatwo z telewizorem. Dodatkowo wbudowany odtwarzacz strumieniowy daje możliwość korzystania z popularnych serwisów streamingowych (Qobuz, Deezer, Spotify, Napster, Tidal itp.).

Subwoofer jest wyposażony w 25 cm przetwornik zasilany dedykowanym wzmacniaczem o mocy 1000W (2000W mocy szczytowej). Z tyłu urządzenia znajdują się cztery złącza głośnikowe z włókna węglowego, które mają do dyspozycji po 300W na kanał (600W mocy szczytowej). Zapewnia porządną wydajność akustyczną i głęboki poziom basów. The Pearl Sub posiada również złącza optyczne / RCA analogowe / Ethernet i USB.

Aplikacja Stream Control, pozwalająca zarządzać systemem, dostępna jest na urządzenia iOS i Android. Podstawowymi funkcjami można także sterować dzięki pilotowi bluetooth, jaki znajduje się w komplecie. Dzięki pilotowi nie ma potrzeby by używać smartfona do sterowania urządzeniem. Pilot jest poręczny i mieści się w dłoni.

Wypukła, kulista konstrukcja The Pearl Sub jest idealnie dopasowana estetyką do produktów tej marki, więc w harmonijny sposób uzupełnia aranżację. Akcentem nadającym subwooferowi dodatkowej elegancji jest chromowana, stalowa i szorstka podstawa, która utrzymuje go w powietrzu sprawiając, że wygląda jakby lewitował.Najważniejsze cechy:

Przetwornik Basowy: 1 x 25 cm

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: