MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Cabasse EOLE 4 5.1 system | Zestaw kolumn głośnikowych 5.1 | Biały

Cabasse EOLE 4 5.1 system | Zestaw kolumn głośnikowych 5.1 | Biały

ID produktu 8702
Producent Cabasse
Kategoria Kino domowe » Zestawy kinowe
Cena za kpl.
Dostępność na zamówienie
Cena: 5190 zł
oblicz rate

Cabasse Eole 4

System Eole koncentruje wszystkie walory akustyczne właściwe dla każdego głośnika Cabasse w kompaktowym formacie: wydajność, moc i stabilność sceny dźwiękowej 3D. W Eole 4 została poprawiona jakość dźwięku satelit dzięki dyskretnym, ale znaczącym ulepszeniom technicznym. Zaktualizowano także estetykę systemu. Nowy, smukły kształt subwoofera Lipari rozszerza możliwości instalacji bez kompromisów dźwiękowych. 

 

W skład systemu wchodzi pięć głośników satelitarnych w kształcie kuli, wyposażonych w 1.15-calowy przetwornik wysokotonowy oraz 4-calowy przetwornik średnioniskotonowy. Satelity posiadają na nowo zaprojektowane maskownice, które idealnie podkreślają charakter zestawu. Przez udoskonalony i bardziej otwarty profil, zapewniają one lepszy przekaz górnych częstotliwości. Nowoczesny wygląd i klasyczna kolorystyka sprawią, że system doskonale wpasuje się w każde wnętrze.

 

Satelity są umieszczone na nowych podstawach, które pozwalają na wybór dwóch opcji ustawienia (zamocowanie na ścianie oraz postawienie na podstawie), co zwiększa możliwości dopasowania do wnętrza. Magnetyczna stopa sprawia, że satelita można być obracana w każdą stronę, co w końcowym efekcie tworzy możliwość idealnego rozmieszczenia i zbudowania realistycznej sceny dźwiękowej.

 

Subwoofer Lipari został wyposażony w 8.2-calowy przetwornik niskotonowy, który sprawia, że odtwarzane dźwięki podczas oglądania filmów lub słuchania muzyki, zyskują potężne i realistyczne brzmienie. Smukła obudowa pozwala na ustawienie subwoofera pionowo lub poziomo, co w efekcie daje oszczędność miejsca, bez znaczącego pogorszenia brzmienia.

 

Najważniejsze cechy:

Satelity

  • 1x 4-calowy przetwornik średnioniskotonowy P2C
  • 1x 1.15-calowy przetwornik wysokotonowy
  • ekranowanie magnetyczne

Głośnik niskotonowy

  • 1x 8.2-calowy przetwornik niskotonowy
  • moc ciągła: 200W
Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: