MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
BOSE Surround Speakers | Białe | Autoryzowany Dealer | Dostępne od ręki!

BOSE Surround Speakers | Białe | Autoryzowany Dealer | Dostępne od ręki!

ID produktu 8283
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Kino domowe
Cena za para
Dostępność 2para
Cena: 1595 zł
oblicz rate

BOSE surround speakers

 

Głośniki surround

  

Niewielkie głośniki. Potężny dźwięk przestrzenny.
Chcesz wyraźnie słyszeć pościgi samochodowe i eksplozje. Chcesz rozkoszować się solówkami gitarowymi i głębokimi zwrotkami. Chcesz się znaleźć w samym środku akcji. Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers mogą to osiągnąć. Głośniki zostały zaprojektowane z myślą o współpracy wyłącznie z głośnikami Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Są dyskretne i dodają głębi filmom, relacjom sportowym i programom telewizyjnym.

Jedyną rzeczą, która powinna wyróżniać tylne głośniki dźwięku przestrzennego, jest dźwięk. 4 cm wysokości głośników sprawia, że te wyróżniają się jedynie wyjątkową mocą.


Prosta konfiguracja
Dzięki dodaniu tych głośników dźwięku przestrzennego do głośnika soundbar można uzyskać ekscytujący dźwięk kinowej jakości. A konfiguracja? Nic prostszego. Głośniki wyposażono w dwa bezprzewodowe odbiorniki, aby ułatwić bezprzewodowe połączenie z głośnikiem soundbar. Po podłączeniu do dyspozycji masz doskonałą konfigurację akustyczną, która stanowi uzupełnienie wysokiej jakości dźwięku głośnika soundbar.

Czy głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers są bezprzewodowe?
Tak. Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers łączą się bezprzewodowo z głośnikami Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700 — nie trzeba prowadzić żadnych kabli po pomieszczeniu. Niemniej głośniki dźwięku przestrzennego wymagają prądu do zasilenia odbiornika bezprzewodowego, a sam odbiornik łączy się z głośnikami przewodowo.

Czy można połączyć głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikami Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700 przewodowo?
Nie. Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers można podłączyć wyłącznie bezprzewodowo.

Jaki jest zasięg połączenia bezprzewodowego między głośnikami dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers a głośnikami Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700?
Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers są przeznaczone do użytku w tym samym pomieszczeniu, co głośniki Bose Soundbar 500 i Bose Soundbar 700. Ich zasięg to 9 metrów.

Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla głośników dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?
Dla uzyskania optymalnej jakości dźwięku, zalecamy umieszczenie głośników za głównym obszarem słuchania – jeden z lewej, drugi z prawej strony.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: