MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Bose Soundsport Free orange | Autoryzowany Dealer

Bose Soundsport Free orange | Autoryzowany Dealer

ID produktu 6082
Producent Bose
Kategoria Słuchawki » Bezprzewodowe
Cena za para
Dostępność 1para
Cena: 849 zł
oblicz rate

Bose Soundsport Free

 

 

W pełni oryginalne, sprawne oraz objęte pełną 2 letnią gwarancją słuchawki BOSE! Zostały jedynie wyjęte z opakowania w celu pokazania nietypowego i pięknego koloru słuchawek.


Słuchawki bezprzewodowe.Bez przewodów. Nic Cię nie zatrzyma
NASZE PIERWSZE ZUPEŁNIE BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE.
Zyskaj czysty i potężny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, by były wygodne i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.UDOSKONALONA KONSTRUKCJA SŁUCHAWEK
Skupiliśmy się na każdym szczególe technologii zamkniętej wewnątrz słuchawek, od ulepszenia obwodów i doskonalszego dźwięku po wzmocnienie anteny Bluetooth® zwiększającej maksymalną moc sygnału. Efekt? Słuchawki, które nieprzerwanie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Możesz zapomnieć o przewodach.Doskonały komfort i stabilność

Słuchawki te są niezrównanym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która zapewnia równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w kształt małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, ale też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.Najwyższa moc i najwyższej jakości dźwięk
Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w przypadku projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią przez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, że dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najbardziej zatłoczonej siłowni, bo nawet tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.

Zapoć siebie. A nie słuchawki.

Wilgoć zazwyczaj nie jest najlepszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, aby to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.WIELOFUNKCYJNY POKROWIEC
Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć Ci podczas niemal każdego treningu. Aby je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a dodatkowo pozwoli na dwa dodatkowe cykle ich ładowania (lub do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki czemu słuchawki będą zawsze gotowe do działania. Co więcej, krótkie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.
PEŁNA BEZPRZEWODOWOŚĆ

Ciesz się nieskrępowaną swobodą ruchów.


NIEZAWODNE POŁĄCZENIA

Zaprojektowaliśmy je z myślą o odpowiedniej trwałości i niezawodności sygnału bezprzewodowego.


POZOSTAJĄ TAM, GDZIE MAJĄ BYĆ.

Końcówki StayHear+ Sport zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i stabilności.


KOREKTOR ZOPTYMALIZOWANY POD WZGLĘDEM GŁOŚNOŚCI

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku przy każdym poziomie głośności.


ODPORNOŚĆ NA ZACHLAPANIA

Norma IPX4 oznacza, że pot i deszcz nie są straszne tym słuchawkom.


AKUMULATOR W POKROWCU

5 godzin pracy na akumulatorze. Pokrowiec chroni słuchawki przed uszkodzeniem i pozwala je naładować — zapewnia nawet 10 godzin pracy na akumulatorze.
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Czy za pomocą słuchawek SoundLink Micro można słuchać dźwięku w filmach, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?
Tak. Jednak jakość odtwarzania – w szczególności synchronizacja dźwięku i wideo – może być gorsza od oczekiwanej. Dźwięk słuchawek całkowicie pozbawionych przewodów podlega pewnemu opóźnieniu w stosunku do obrazu. Opóźnienie to może się różnić w zależności od urządzenia, systemu operacyjnego, aplikacji, treści opartych o chmurę, infrastruktury sieci i samych słuchawekCzy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free są wodoodporne?
Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free zostały zaprojektowane tak, aby znosiły działanie potu i niesprzyjających warunków pogodowych. Nie są przeznaczone do zanurzania w wodzie przez dłuższy czas, np. podczas pływania.Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki SoundSport Free wyposażono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać podczas rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Dźwięk połączenia będzie słyszalny w prawej słuchawce. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują również z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.Jak sparować słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free z urządzeniem przenośnym?
Kiedy słuchawki zostaną wyjęte z pokrowca po raz pierwszy, przejdą automatycznie w tryb widoczności, co pozwoli innym urządzeniom wykryć je. Aby połączyć słuchawki z urządzeniem i poznać ich dodatkowe funkcje zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z aplikacji Bose Connect, wykonaj instrukcje widoczne w menu Bluetooth urządzenia, aby połączyć je ze słuchawkami. Po nawiązaniu połączenia diody LED funkcji Bluetooth na obu słuchawkach zaświecą się na biało. Aby połączyć dodatkowe urządzenia ze słuchawkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, który znajduje się na lewej słuchawce, aż dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na niebiesko lub kiedy usłyszysz w prawej słuchawce komunikat „Ready to connect” (Gotowość do połączenia). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji Bose Connect, aby zakończyć proces parowania.Słuchawki SoundSport Free można połączyć z urządzeniem źródłowym za pośrednictwem prawej słuchawki. Prawa słuchawka będzie odtwarzała dźwięk, jeśli znajdzie się ona w odległości do 9 metrów (30 stóp) od urządzenia źródłowego. Lewa słuchawka pozostanie połączona z prawą, dopóki będzie naładowana, poza pokrowcem i w odległości nieprzekraczającej 9 metrów (30 stóp) od prawej słuchawki. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi lub zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne. Zasadniczo słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie, i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących.Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?
Aby naładować słuchawki SoundSport Free, wystarczy je umieścić w pokrowcu z ładowarką. Jeżeli ładowarka dysponuje odpowiednim zapasem prądu, ładowanie rozpocznie się automatycznie. Podczas ładowania diody LED na futerale będą migać. Aby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulatora zaświeci się na stałe i w pewnym momencie zgaśnie. Jeśli akumulator w pokrowcu jest rozładowany, należy podłączyć do niego dołączony kabel, a drugi jego koniec do portu USB w komputerze lub w ładowarce (sprzedawanej osobno).Jaka jest żywotność akumulatora słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?
Akumulator słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free pozwala na 5 godzin ich użytkowania. Żywotność akumulatora oznacza liczbę godzin użytkowania słuchawek po całkowitym naładowaniu, aktywnie wykorzystywanych do słuchania muzyki lub rozmów telefonicznych. Dołączony pokrowiec z ładowarką pozwala na dwa dodatkowe cykle ładowania słuchawek, które dadzą dodatkowe 10 godzin odtwarzania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?
Tak. Słuchawki SoundSport Free są wyposażone w kabel USB, który umożliwia ich ładowanie przez komputer PC lub laptop. Należy pamiętać, że komputer PC lub laptop musi być włączony i w stanie czuwania, aby można go było używać do ładowania przez USB. Słuchawki muszą być umieszczone w pokrowcu, aby były ładowane.Czy można słuchać muzyki po wyczerpaniu akumulatora?
Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie będą odtwarzać muzyki, jeśli akumulator został całkowicie wyczerpany.Czy mogę szybko naładować akumulator?
Tak. Kiedy akumulator jest rozładowany, wystarczy na 15 minut podłączyć ładowarkę, aby móc odtwarzać muzykę jeszcze przez 45 minut.Do czego służą przyciski na prawej słuchawce?
Większy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Włącza odtwarzanie/pauzę i steruje ścieżkami filmu lub muzyki, a także odbiera i kończy połączenia telefoniczne oraz daje dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Pozwalają wygodnie regulować głośność.Czym różnią się końcówki StayHear+ Sport dołączone do słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free od oryginalnych końcówek StayHear?
Podobnie jak oryginalne końcówki StayHear, końcówki StayHear+ Sport są wykonane z miękkiego silikonu, ale ich kształt parasola pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W efekcie jakość dźwięku jest lepsza.Jak odróżnić rozmiary końcówek StayHear+ Sport?
Końcówki StayHear+ Sport są oznaczone kolorami. W środku każdej końcówki znajduje się mała kolorowa obręcz, która oznacza jej rozmiar.

Biała = Małe
Szara = Średnie
Czarna = Duże
W jaki sposób można zdjąć lub wymienić końcówki StayHear+ Sport w słuchawkach?
Trzymając słuchawkę za podłużną część, delikatnie chwyć końcówkę StayHear+ Sport i zdejmij ją ze słuchawki. Przestroga: Aby nie rozerwać końcówki StayHear+ Sport, złap ją u nasady. Nie ciągnij za skrzydełko końcówki.Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?
Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez sekundę, aby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free mogą wyeliminować hałas w samolocie?
Nie, słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie są wyposażone w funkcję redukcji hałasu.W jaki sposób czyścić słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?
Słuchawki SoundSport Free należy delikatnie wytrzeć do sucha po każdym ich użyciu. Należy uważać, by wilgoć nie dostała się do wnętrza słuchawek przez otwory, oraz by nie wcisnąć kurzu czy zanieczyszczeń do portów. Podczas czyszczenia portów i wnętrza słuchawek nie należy wdmuchiwać powietrza ani korzystać z odkurzacza.

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: