MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Promocja
Bose Soundbar 500 + Bass Module 500 | Autoryzowany Dealer

Bose Soundbar 500 + Bass Module 500 | Autoryzowany Dealer

ID produktu 7021
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - kino domowe
Cena za kpl.
Dostępność 3 kpl.
Cena: 3718 zł
4198 zł
oblicz rate

Zestaw składający się z Bose Soundbar 500 i modułu basowego Bose Bass Module 500

 

 

Bose Soundbar 500 

Ten stylowy głośnik soundbar ma być do słuchania, a nie oglądania. Dlatego zaprojektowaliśmy specjalne przetworniki, dzięki którym głośnik Bose Soundbar 500 jest nieprawdopodobnie smukły, ale nie traci nic na jakości dźwięku, z której Bose jest znana. Jego wysokość wynosi tylko 5 centymetrów i można go postawić pod ekranem telewizora. Zauważysz go dopiero wtedy, gdy usłyszysz, jak gra.

To małe rzeczy zazwyczaj robią wielką różnicę. Może i jest najsmuklejszym głośnikiem soundbar w naszej ofercie, ale wypełnia niewiarygodnie potężnym dźwiękiem całe pomieszczenie. Odwiedź nasz sklep i przekonaj się.

 

Bose Bass Module 500 

Głośnik Bose Soundbar 500 to świetny początek, ale jeśli chcesz poprawić jakość dźwięku, wystarczy, że dodasz do niego moduł basowy Bose Bass Module 500. Moduł został opracowany z myślą współpracy z głośnikiem Bose Soundbar 500 i wynosi dźwięk muzyki, filmów i programów telewizyjnych na nowy poziom. Mimo kompaktowej 10-calowej obudowy zapewnia potężne basy i łączy się bezprzewodowo — dzięki temu łatwo go schować i jeszcze łatwiej usłyszeć. Kto powiedział, że potężny bas można uzyskać tylko z dużego głośnika? Na pewno nie my.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: