MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
BOSE Sleepbuds II | Zatyczki | Biały

BOSE Sleepbuds II | Zatyczki | Biały

ID produktu 8501
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Słuchawki
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1199 zł
oblicz rate

Małe zatyczki i intuicyjna aplikacja — sposób na doskonały sen
Zatyczki Sleepbuds™ to innowacyjne i niewielkie rozwiązanie zaprojektowane specjalnie po to, aby dbać o dobry sen przez cała noc.

Nie możesz spać?

Codzienny stres. Chrapanie. Hałaśliwi sąsiedzi. Ważne wiadomości. Trudności z zasypianiem mogą mieć wiele przyczyn. Przedstawiamy zatyczki Sleepbuds™ II. Dzięki relaksującym dźwiękom z aplikacji Bose Sleep małe i wygodne zatyczki Bose Sleepbuds™ II pomagają zasnąć, a opracowana przez Bose technologia maskująca hałas zapewnia spokojny sen przez całą noc.

 

Lepszy sen — od zaśnięcia do pobudki

Dobre zwyczaje senne to recepta na regenerujący, zdrowy sen. Zatyczki Sleepbuds™ II zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich fazach snu — od momentu położenia się w łóżku po wszystkie te chwile, kiedy w środku nocy przewracasz się na drugi bok. Dlatego po przebudzeniu masz mnóstwo energii.

 

Sen na Twoich zasadach

Pełna kontrola zatyczek Sleepbuds™ w zasięgu ręki. Przeszukaj Bibliotekę dźwięków, pobierz do zatyczek te, które lubisz najbardziej, i stwórz swój nocny rytuał. Możesz także ustawić spersonalizowany budzik oraz korzystać z funkcji takich jak Tryb bez telefonu.


Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: