MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Bose Home Speaker 500 srebrny | Autoryzowany Dealer

Bose Home Speaker 500 srebrny | Autoryzowany Dealer

ID produktu 6376
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Multimedia i głośniki
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1899 zł
oblicz rate

Bose Home Spaker 500

 


 

PRZESTRZENNY DŹWIĘK STEREO Z JEDNEGO GŁOŚNIKA

 

STEROWANIE PRZYCISKAMI LUB PRZEZ APLIKACJĘ

 

SZEŚĆ PRZYCISKÓW USTAWIEŃ ZAPROGRAMOWANYCH

 

OBSŁUGA BLUETOOTH® I WI-FI®

 

SPERSONALIZOWANA APLIKACJA BOSE MUSIC

 

MUZYKA W WIELU POMIESZCZENIACH

 

NOWE FUNKCJE W PRZYGOTOWANIU, NP. STEROWANIE GŁOSEM

 

NAJLEPSZE POKRYCIE DŹWIĘKIEM WŚRÓD INTELIGENTNYCH GŁOŚNIKÓW

Prosty, lecz potężny. Potrafi wypełnić przestrzennym dźwiękiem stereo każde pomieszczenie i ułatwić sterowanie muzyką.

 

Przestrzenny dźwięk stereo z jednego głośnika

Wewnątrz głośnika Bose Home Speaker 500 znajdują się dwa skierowane w przeciwnych kierunkach niestandardowe przetworniki, dzięki którym dźwięk odbija się od ścian. Efekt? Najszersza w klasie scena dźwiękowa, która jest na tyle wydajna, że wypełni dźwiękiem przestrzennym każde pomieszczenie.

 

STEROWANIE JEST BARDZO PROSTE

Dołożyliśmy wielu starań, aby można było sterować muzyką w dowolny sposób. Odtwarzanie można uruchomić lub wstrzymać, naciskając przyciski na górze urządzenia, natomiast intuicyjna aplikacja Bose Music umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami. System pozwala na skonfigurowanie sześciu różnych ustawień zaprogramowanych, obejmujących listy odtwarzania, internetowe stacje radiowe i wiele innych opcji, więc wystarczy kiwnąć palcem, aby włączyć ulubione funkcje.

 

MUZYKA. W DOWOLNY SPOSÓB.

Wybór źródeł muzyki jest bardzo szeroki. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify®, czy Deezer, przez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Możesz także odtwarzać muzykę z telefonu lub tabletu za pomocą połączenia Bluetooth. Na początku 2019 r. dostępna będzie funkcja Apple AirPlay 2.

 

Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba

Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu przeglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami. Ponadto aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Home Speaker 500. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest niezwykle proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie. Dodatkowo wielu użytkowników może jednocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. 

 

Wysokiej jakości konstrukcja zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Głośnik Home Speaker 500 wygląda równie zachwycająco, jak brzmi. Jednolita obudowa z anodowanego aluminium dodaje głośnikowi niezwykłego szyku i sprawia, że pasuje do każdego pomieszczenia. Cały czas go udoskonalamy. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują nowe możliwości, na przykład zintegrowaną funkcję sterowania głosem Amazon Alexa, gdy będzie ona dostępna w danym regionie.

 

 

 

 

Jak skonfigurować głośnik Bose Home Speaker 500?

Pobierz na urządzenie aplikację Bose Music, podłącz głośnik, otwórz aplikację i możesz zaczynać. Aplikacja powie Ci, jak utworzyć konto na głośniku, jak je z ulubionymi usługami muzycznymi i jak dodać funkcję Amazon Alexa (w regionach, w których jest dostępna).

 

Czy głośnik Bose Home Speaker 500 może działać w grupach multi-room?

Tak. Głośnik Bose Home Speaker 500 może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach multi-room w połączeniu z innymi głośnikami Bose Home Speaker 500 oraz głośnikami Bose Soundbar 500 lub Bose Soundbar 700. Takiej możliwości nie ma, gdy posiadasz jednocześnie głośnik Bose Home Speaker 500 i produkty Bose SoundTouch lub produkty innych firm (np. firmy Amazon).

 

Czy głośnik Bose Home Speaker 500 jest zgodny z głośnikami Bose SoundTouch?

Nie. Do zarządzania głośnikiem Bose Home Speaker 500 służy aplikacja Bose Music. Produktami SoundTouch zarządza aplikacja SoundTouch. Głośnik Bose Home Speaker 500 może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach multi-room w połączeniu z innymi głośnikami Bose Home Speaker 500 oraz głośnikami Bose Soundbar 500 lub Bose Soundbar 700. W przypadku produktów SoundTouch nie ma takiej możliwości.

 

Z jakich źródeł mogę odtwarzać muzykę?

Głośnik Bose Home Speaker 500 może odtwarzać muzykę bezpośrednio z serwisów muzycznych przez sieć Wi-Fi®. Do sterowania odtwarzaniem może służyć funkcja Amazon Alexa (w miarę dostępności) lub aplikacja Bose Music. Głośnik Bose Home Speaker 500 może również łączyć się przez Bluetooth® i jest wyposażony w liniowe gniazdo AUX 3,5 mm. Ponadto możesz odtwarzać muzykę na głośniku Bose Home Speaker 500 za pomocą aplikacji Spotify® (na smartfonie lub tablecie) lub programu Spotify® Connect na komputerze. Funkcje dostępne wkrótce: Zgodność z Apple AirPlay 2 do bezprzewodowego przesyłania treści Apple Music z urządzeń firmy Apple.

 

Czy na głośniku Bose Home Speaker 500 można odtwarzać treści z usługi Apple Music?

Tak. Z usługą Apple Music można się połączyć przez Bluetooth; niedługo urządzenie będzie zgodne z funkcją Apple AirPlay 2.

 

Jak sterować odtwarzaniem muzyki na głośniku?

Głośnikiem Bose Home Speaker 500 można sterować za pomocą aplikacji Bose Music, przycisków na głośniku lub asystenta Amazon Alexa (w regionach, w których jest dostępny). Głośnikiem można sterować również za pomocą Spotify® Connect (przez aplikację Spotify). Zgodność z Apple AirPlay 2 będzie dostępna już wkrótce (rozszerzy możliwości sterowania urządzeniami Apple).

 

Do czego służy kolorowy wyświetlacz LCD głośnika?

Wyświetlacz LCD pokazuje informacje o odtwarzanych treściach, np. tytuł albumu, utworu, nazwę wykonawcy, usługi muzycznej, stacji radiowej, lokalizację itd. W aplikacji Bose Music można ustawić zegar wyświetlany po przełączeniu głośnika w stan czuwania. Wyświetlacz pokazuje także dane konfiguracji i diagnostyki. Nie jest dotykowy i nie odtwarza filmów. Automatycznie dostosowuje jasność do warunków oświetlenia w pomieszczeniu i wyłącza się, gdy głośnik nie gra.

 

Tak. W ustawieniach aplikacji Bose Music można ustawić zegar, który będzie się wyświetlał na ekranie LCD po przełączeniu głośnika w stan czuwania.

 

Czy głośnik Bose Home Speaker 500 ma akumulator do użytkowania przenośnego?

Nie. Aby działać, głośnik musi być podłączony do gniazda.

 

Czy głośnik Bose Home Speaker 500 obsługuje technologię NFC?

Nie.

 

Czy do głośnika Bose Home Speaker 500 dołączony jest pilot? Czy głośnikiem można sterować pilotem?

Nie. Produktem można sterować z drugiego końca pokoju za pomocą funkcji sterowania głosem Alexa (w regionach, w których jest dostępna) lub za pomocą aplikacji Bose Music (w zasięgu sieci Wi-Fi).

 

Której aplikacji mam użyć do konfiguracji głośnika Bose Home Speaker 500 i sterowania nim?

Do konfigurowania głośnika oraz sterowania nim służy aplikacja Bose Music. Po sparowaniu głośnika z aplikacją możesz sterować głośnikiem za pomocą przycisków na obudowie lub poleceń głosowych (korzystając z usługi Alexa w regionach, w których jest dostępna). Niektóre ustawienia usługi Alexa można zmieniać w aplikacji Amazon Alexa.

Czy z głośnika Bose Home Speaker 500 mogą korzystać różni domownicy?

Tak. Nowa aplikacja Bose Music jest spersonalizowana. To znaczy, że kilku użytkowników może zainstalować aplikację Bose Music na swoich urządzeniach i korzystać z różnych usług muzycznych oraz odtwarzać ulubione treści.

 

Czy muszę korzystać z wirtualnego asystenta?

Nie trzeba korzystać z wirtualnego asystenta. Muzykę można włączyć za pomocą aplikacji Bose Music lub w inny sposób. Jeśli funkcja Alexa jest dostępna, można ją wyłączyć podczas konfiguracji. Można ją także w dowolnej chwili włączyć z powrotem. W ustawieniach aplikacji Bose Music można także w dowolnej chwili usunąć wirtualnego asystenta Alexa. Jeśli wirtualny asystent Alexa jest zainstalowany, mikrofony można w każdej chwili wyłączyć za pomocą przycisku na głośniku.

 

Czy mogę odtwarzać zsynchronizowaną muzykę multi-room na głośniku Bose Home Speaker 500 i innym produkcie Amazon Alexa, np. Amazon Echo?

Nie. Głośnik Bose Home Speaker 500 może odtwarzać treści w zsynchronizowanych grupach multi-room w połączeniu z innymi głośnikami Bose Home Speaker 500 oraz głośnikami Bose Soundbar 500 lub Bose Soundbar 700, ale nie ma takiej możliwości w przypadku głośników innych producentów. Jeśli jednak głośnik Bose Home Speaker 500 połączony jest z dedykowanym produktem Amazon obsługującym asystenta Alexa, możesz wydać polecenie odtwarzania muzyki na wybranym urządzeniu. Na przykład: masz urządzenie Amazon Echo Dot w salonie i głośnik Bose Home Speaker 500 w kuchni. W takiej sytuacji możesz wydać polecenie: „Alexa, play the Beatles in the Kitchen” (Alexa, zagraj Beatles na głośniku Kuchnia). Podobne polecenie możesz wydać głośnikowi Home Speaker 500.


 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: