MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Bose Frames Alto | Okulary

Bose Frames Alto | Okulary

ID produktu 6722
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® | Multimedia i głośniki
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 999 zł
oblicz rate

Bose Frames Alto

 

Nowość! Przyjmuejmy zamówienia!

 

OKULARY.

Z FUNKCJĄ AUDIO.

Nasza debiutancka gama okularów obejmuje dwa klasyczne modele z wbudowanymi głośnikami Bose, które zapewniają niespotykane dotąd wrażenia dźwiękowe.

 

 

NOWOCZESNY KLASYK

Klasyczne, zaokrąglone oprawki i imponujące soczewki modelu Bose Frames Alto łączą najbardziej kultowy w historii kształt okularów przeciwsłonecznych z dźwiękiem Bose.

 

WIDOCZNOŚĆ I DŹWIĘK

Od opatentowanych komór akustycznych po wysokiej jakości soczewki — okulary Bose Frames zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym dźwięku i ochronie przed słońcem. Poznaj funkcje i zobacz, jak wszystko łączy się ze sobą.

 

SŁUCHANIE BEZ NOSZENIA SŁUCHAWEK

To zupełnie nowy sposób na słuchanie muzyki. Okulary Bose nie izolują od otoczenia oraz pozwalają dyskretnie słuchać ulubionej muzyki.

 

 

 

Jedna aplikacja. 
Pełna kontrola.

Aplikacja Bose Connect zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji zakupionego produktu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj system Bose AR i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień. 

 

Bose AR to pierwsza w swoim rodzaju platforma rzeczywistości rozszerzonej dźwiękowo, która łączy w sobie moc produktów audio nowej generacji firmy Bose z innowacyjnymi aplikacjami mobilnymi. Jeśli posiadasz urządzenie iPhone lub iPad i produkt Bose obsługujący funkcję AR, otwórz aplikację Bose Connect, aby uzyskać listę aplikacji obsługujących Bose AR z łączami do ich pobrania. (Trwają prace nad aplikacjami dla użytkowników systemu Android. Funkcje Bose AR i ich dostępność mogą się różnić).

 

Czy okulary Bose Frames zapewniają ochronę przed promieniami UVA/UVB?

Tak. Okulary Bose Frames blokują 99% promieni UVA/UVB. 

 

Czy okulary Bose Frames są odporne na wodę i/lub pot?

Nie. Okulary Bose Frames są odporne na kapiącą wodę (klasa ochrony IPX2). Nie należy ich zanurzać w wodzie, np. podczas pływania lub uprawiania innych sportów wodnych. 

 

Czy okulary Bose Frames są polaryzowane?

Nie.

 

Czy za pomocą okularów Bose Frames można wykonywać połączenia telefoniczne?

Tak. Połączenie można odebrać i zakończyć, naciskając przycisk wielofunkcyjny. 

 

Jakie są opcje połączenia audio w przypadku okularów Bose Frames?

Okulary Bose Frames obsługują standard branżowy Bluetooth A2DP i Bluetooth HFP do obsługi połączeń telefonicznych.

 

Czy okulary Bose Frames obsługują łączność Wi-Fi® lub WiDi®?

Nie, jedyną formą łączności bezprzewodowej obsługiwaną przez okulary Bose Frames jest tryb Bluetooth. 

 

 

Jaki jest zasięg łączności Bluetooth okularów Bose Frames?

Łączność okularów Bose Frames przez Bluetooth działa stabilnie przy zasięgu do 9 m. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany lub metal, a także zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi lub inne urządzenia bezprzewodowe. Znaczenie ma również sposób implementacji technologii Bluetooth zastosowany przez producenta danego urządzenia.

 

Ile urządzeń można jednocześnie sparować z okularami Bose Frames? Co się stanie, jeśli w domu mam kilka urządzeń aktywowanych technologią Bluetooth?

Okulary zapamiętują ostatnie osiem urządzeń, z którymi były parowane lub łączone, usuwając najdawniej używane urządzenie przy parowaniu z nowym.

W trybie Bluetooth okulary Bose Frames wyszukują najczęściej ostatnio używane aktywne urządzenia obsługujące technologię Bluetooth i łączą się z nimi. Jeśli takie urządzenie nie jest dostępne, okulary Bose Frames spróbują połączyć się z następnym ostatnio podłączonym urządzeniem.

Jeśli chcesz połączyć się z innym urządzeniem, nawet takim wcześniej sparowanym, wyłącz okulary Bose Frames, odwracając je do góry nogami na dwie sekundy. Następnie naciśnij przycisk na prawym zauszniku okularów i przytrzymaj go do chwili, gdy usłyszysz monit o gotowości do ustanowienia połączenia („Ready to connect”), a biały wskaźnik stanu zacznie migać powoli.

 

Ponieważ okulary Bose Frames wykorzystują łączność Bluetooth, można za ich pomocą uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji zainstalowanej w urządzeniu przenośnym. Oto niektóre przykłady:

Usługi muzyczne, np. Spotify® czy Apple Music
Aplikacje do komunikacji głosowej, np. Skype czy WhatsApp
Aplikacje nawigacyjne, np. Google Maps czy Waze
Wkrótce: aplikacje Bose AR, fitnessowe, podróżnicze oraz do gier

 

Czy okulary Bose Frames obsługują funkcję Bose AR?

Tak. Okulary Bose Frames będą otrzymywać powiadomienia bezprzewodowe za pośrednictwem aplikacji Bose Connect. Aktualizacje oprogramowania już wkrótce odblokują nowe funkcje, na przykład nowe doświadczenia Bose AR, stworzone przez twórców zewnętrznych. 

 

Co to jest Bose AR?

Bose AR to pierwsza na świecie platforma rzeczywistości rozszerzonej dźwiękowo, która umożliwia klientom wzbogacanie codziennych chwil za pomocą dźwięku.

Z perspektywy technologicznej platforma składa się z naprawdę świadomych urządzeń audio, które pozwalają użytkownikowi cieszyć się cyfrowym dźwiękiem, nie izolując go jednocześnie od otoczenia, solidnego zestawu czujników, które umożliwiły stworzenie nowego interfejsu niewymagającego użycia rąk, i bibliotek deweloperskich, które umożliwiają partnerom tworzenie nowych możliwości dźwiękowych np. w dziedzinie muzyki, gier, fitnessu, podróżowania, czy komunikacji.

Wielu twórców aktywnie opracowuje doświadczenia do urządzeń obsługujących technologię Bose AR, takich jak okulary Bose Frames. Więcej informacji już wkrótce.

Jaka jest żywotność akumulatora okularów Bose Frames?

Wydajność akumulatora może być różna w zależności od odtwarzanej muzyki i poziomu głośności. W przypadku typowego użytkowania akumulator okularów Bose Frames zapewnia do 12 godzin działania w trybie gotowości lub do 3,5 godz. strumieniowania muzyki.

 

Do czego służy przycisk wielofunkcyjny?

W trybie odtwarzania dźwięku przycisk wielofunkcyjny pozwala na uruchomienie odtwarzania (pojedyncze naciśnięcie), jego wstrzymanie (pojedyncze naciśnięcie), przejście do następnej ścieżki (dwukrotne naciśnięcie) oraz przejście do poprzedniej ścieżki (trzykrotne naciśnięcie).

W przypadku połączenia przychodzącego naciśnięcie przycisku wielofunkcyjnego spowoduje odebranie połączenia, natomiast jego naciśnięcie i przytrzymanie spowoduje odrzucenie połączenia. Naciśnięcie przycisku podczas połączenia aktywnego spowoduje zakończenie połączenia.

W celu uruchomienia asystenta głosowego naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, aby uzyskać dostęp do Siri na urządzeniu z systemem iOS lub Asystenta Google na urządzeniu z systemem Android.

Przycisk służy również do wyłączania okularów Bose Frames. Aby wyłączyć urządzenie, wystarczy dwukrotnie nacisnąć i przytrzymać przycisk.

 

 

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: