MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Bose 151 SE | Głośnik zewnętrzny | Autoryzowany Dealer

Bose 151 SE | Głośnik zewnętrzny | Autoryzowany Dealer

ID produktu 3302
Producent Bose
Kategoria BOSE® Sklep » BOSE® - głośniki
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 1299 zł
oblicz rate

Zadzwoń po lepszą cenę!

 

Głośniki zewnętrzne 151

  • Dźwięku Bose® poza domem
  • Pełny dźwięk stereo w szerokim obszarze odsłuchu
  • Głośniki do użytku na łodziach
  • Przetestowane pod kątem odporności na śnieg, deszcz, sól i skrajne temperatury
  • Pięcioletnia ograniczona gwarancja

Wytrzymałe głośniki zewnętrzne Bose® 151 gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zapewniają pełne brzmienie stereo na szerokim obszarze odsłuchu. Elegancki wygląd i wzmocniona konstrukcja sprawiają, że te nasze najpopularniejsze zewnętrzne głośniki stereo spełnią wszelkie oczekiwania osób znajdujących się przy basenie, na werandzie, a nawet na pokładzie łodzi. Regulowane uchwyty umożliwiają podwieszenie głośników w pozycji pionowej i poziomej, dzięki czemu będą mogły wtopić się w otoczenie.

Te zewnętrzne głośniki Bose® są wyposażone w technologię Articulated Array®. Dwa pełnozakresowe przetworniki (6,35 cm) umieszczone w każdym z głośników Articulated Array zapewniają spójny, naturalnie brzmiący dźwięk stereo na znacznie większym obszarze niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych głośników zewnętrznych.

Articulated Array® »

Wynikiem jest Stereo Everywhere® — spójna jakość dźwięku na tarasie, nad basenem, na podwórku lub na całej łodzi. Dzięki tym zewnętrznym głośnikom można cieszyć się jednolitą jakością dźwięku Bose® w szerszym obszarze, a nie tylko w jednym miejscu.

Stereo Everywhere® »

Pogoda nie pogorszy jakości dźwięku

Nasze odporne na pogodę głośniki wytrzymały najgorsze warunki naturalne. Przez ponad dziesięć lat sprawdzaliśmy, jak głośniki zewnętrzne Bose® radzą sobie ze śniegiem, deszczem, solą i skrajnymi temperaturami sięgającymi od 70 do -40ºC. Przeprowadziliśmy 1200 godzin testów w mgle solnej, czyli dwa razy więcej, niż wymaga norma branży morskiej. Na głośniki udzielamy pięcioletniej gwarancji.

najgorszym warunkom pogodowym »

Zestaw zawiera regulowane, odporne na pogodę wsporniki do zamontowania zewnętrznych głośników stereo Bose® 151 w poziomie lub w pionie.

Warto rozbudować zewnętrzny system Bose® Lifestyle®

Posiadacze systemu Lifestyle® mogą z łatwością skorzystać z głośników zewnętrznych Bose® 151 wraz ze wzmacniaczem SA-3 w celu odtwarzania muzyki przy basenie, na werandzie i w patio. Muzykę można odtwarzać poza domem nawet wtedy, gdy w domu w tym samym czasie inne utwory lub ścieżki filmowe są odtwarzane przy użyciu tego samego systemu Lifestyle®.

Więcej funkcji


W testach przeprowadzanych przez firmę Bose symuluje się wystawienie na działanie słońca, deszczu, wysokich i niskich temperatur, soli i wody. Testy te dowodzą, że głośniki do zastosowań zewnętrznych działają nawet w ekstremalnych warunkach, są trwałe i zapewniają wysoką jakość dźwięku.


Konstrukcja głośnika Articulated Array® obejmuje precyzyjnie rozmieszczone przetworniki zapewniające obszerne i spójne pole dźwiękowe w zastosowaniach na zewnątrz.


Dostosowywana instalacja umożliwia zamontowanie tych głośników zewnętrznych w poziomie lub w pionie zależnie od preferencji.

Głośnik Stereo Everywhere® zapewnia zbalansowany dźwięk stereo na dużej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu technologii Bose głośniki pozwalają cieszyć się zbalansowanym dźwiękiem w całym obszarze odsłuchu w przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, z których dźwięk płynie głównie w jednym kierunku.

Kopułka głośnika pełnozakresowego (6,4 cm) z włóknem szklanym zapewnia stałą, wysoką jakość odtwarzania dźwięku w słyszalnym zakresie częstotliwości — nawet w skrajnych temperaturach i trudnych warunkach pogodowych.

Obudowa wykonana z polipropylenu z włóknem szklanym zapewnia dodatkową, całoroczną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Optymalizacja portu zmniejsza zawirowania powietrza i zapewnia czystsze i głębsze niskie tony.

Odporne na pogodę wsporniki i sprzęt wytrzymują trudne warunki zewnętrzne niezależnie od pory roku.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.

Czy głośniki te można montować w poziomie i w pionie?

Głośniki 151 SE można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

W jakich warunkach lub skrajnych temperaturach mogą działać głośniki?

Głośniki 151:

  • są odporne na działanie słońca, wysokiej wilgotności (deszcz lub śnieg), soli i mgły;
  • działają w skrajnych temperaturach (-40 do 70°C);
  • mogą być na stałe zamontowane na zewnątrz.

Czy głośniki te można połączyć z systemem Lifestyle®?

Tak. Głośników 151 można używać ze wzmacniaczem SA-2 w celu przeniesienia dźwięku z systemu Lifestyle® na zewnątrz.

Jaki długo obowiązuje gwarancja na te głośniki?

Głośniki ® 151 są objęte pięcioletnią gwarancją.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: