MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
AVM Ovation CS 8.3 | Amplituner sieciowy | Czarny

AVM Ovation CS 8.3 | Amplituner sieciowy | Czarny

ID produktu 10592
Producent AVM
Kategoria Stereo » Amplitunery stereo
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 77990 zł
oblicz rate

Amplituner Sieciowy All-In-One AVM OVATION CS 8.3

CS8.3 łączy w sobie nagrodzone technologie linii Ovation w jednym urządzeniu mistrzowskiej klasy typu ALL-IN-ONE. Pod względem wyposażenia i możliwości połączeń oferuje kompletny wybór – wspierane są wszystkie typowe formaty streamingu, a na pokładzie znajduje się również CD. Do dyspozycji jest olbrzymi wybór połączeń analogowych i cyfrowych.

Lampowy charakter brzmienia

Lampowy tor audio Ovation CS 8.3 czaruje przyjemnym, ciepłym i naturalnym obrazem dźwiękowym. Wszystkie szczegóły zostają odtworzone w nieznanej do tej pory zgodzie z rzeczywistością. Oczywistością jest w pełni rozluźniające wielogodzinne słuchanie każdego rodzaju muzyki. Ekstremalnie mocne końcówki CS 8.3 oferują do 500W na kanał, dlatego też CS 8.3 z lekkością poradzi sobie ze wszelakimi kolumnami głośnikowymi, nawet do koncertowego poziomu głośności.

Modułowa budowa przyszłości

W obu modelach serii Ovation (CS 6.2 & CS 8.3) została zastosowana modułowa zasada budowy (po raz pierwszy w urządzeniach typu All-in-One). Przykładowo, przetwornik cyfrowo-analogowy został wbudowany w łatwo wymienialny moduł wtykowy. Obecnie ten 4-stopniowy przetwornik DA może przekształcić sygnał cyfrowy do 384Hz/32bit (obsługuje wszystkie dostępne dziś formaty plików) w muzykę, która praktycznie dokładnie odpowiada oryginałowi. CS 8.3 został zaprojektowany tak, by nadążać za szybkim rozwojem. Jeśli któregoś dnia pojawią się nowe formaty albo inne lepsze rozwiązania, to przetwornik DA może zostać łatwo przebudowany. Oba modele posiadają zdolność rozbudowy, co oznacza, że już dzisiaj są gotowe na przyszłość.

CS8.3 oferuje szerokie możliwości połączeń i sterowania, co jest typowe dla serii Ovation. Przy czym wspomagane są nie tylko typowe formaty streamingu, ale także inne, a to za sprawą niesterowalnemu wejściu USB i SPDIF. Podłączony NAS czy odległe dyski mogą być eksploatowane tak samo jak pendrive. Oprogramowanie jednostki streamingu można również w przyszłości w łatwy sposób poddać uaktualnieniu. Zatem zarówno przyszłe formaty jak i dalszy techniczny rozwój będą implementowane szybko i wygodnie.

Ponadczasowe wzornictwo

CS 8.3 stoi na straży tradycji AVM i fascynuje swoim oszczędnym wzornictwem. Perfekcyjnie przygotowana obudowa ze szczotkowanego aluminium nie ma widocznych śrubowych połączeń, a całość czerpie garściami z zaawansowanych technologii. Ta masywna aluminiowa wielokomorowa konstrukcja chroni pojedyncze części kompleksowej elektroniki przed niechcianymi wpływami otoczenia, mogącymi mieć negatywny wpływ na brzmienie. Tu w każdym detalu leży precyzja. Chromowane pokrętła wytoczone są w całości z jednego kawałka aluminium i montowane na łożysku. Przez szkło na górnej pokrywie CS 8.3 można obserwować żarzące się lampy podczas ich pracy.

Wygoda i ergonomia

Urządzeniem można komfortowo sterować z pilota RC3, RC8 lub z aplikacji na urządzenia mobilne. Zaawansowany pilot RC9 z kolorowym wyświetlaczem i podstawkową ładowarką jest dostępny opcjonalnie. Można go wykorzystać także do sterowania urządzeniami innych producentów.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: