MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Audiovector R 3 Arrete | Kolumna podłogowa | Czarny

Audiovector R 3 Arrete | Kolumna podłogowa | Czarny

ID produktu 6943
Producent Audiovector
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Minimalna ilość Para (2 szt.)
Dostępność na zamówienie
Cena: 25495 zł
oblicz rate

Audiovector R3 Arrete


R 3 to wysokiej klasy podłogowa kolumna głośnikowa będąca owocem naszej wytężonej pracy i wieloletniego doświadczenia. Wszystko to, co dobra podłogówka powinna – w naszej opinii – zaoferować, model R 3 robi bez problemu. Dodajmy do tego jego znakomity wygląd, który powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom dobrego sprzętu i ich drugim połówkom.
Opatentowane przez nas przetworniki wykonywane w Danii. Niezwykle zaawansowany tweeter AMT (Air Motion Transformer), który wykonujemy z ekstremalną precyzją i z którego jesteśmy niezwykle dumni. Dodajmy do tego wysokiej klasy obudowę. To wszystko składa się na jakość kolumny R 3.

Kolumny głośnikowe R 3 są dostępne w trzech wersjach: Signature, Avandgarde oraz Arreté. Najlepsza z nich, Arreté, oferuje takie rozwiązania, jak firmowy system Audiovector Freedom Grounding, zabezpieczający model R 3 od szkodliwych dla jakości brzmienia zniekształceń, eliminujący drgania i wibracje i – dzięki temu – wydatnie powiększający scenę dźwiękową, która jest i głęboka, i detaliczna.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: