MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Audiovector QR C | Kolumna centralna | Czarny

Audiovector QR C | Kolumna centralna | Czarny

ID produktu 8199
Producent Audiovector
Kategoria Kolumny i Głośniki » Głośniki centralne
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 4990 zł
oblicz rate

Audiovector

QR C

 

Głośnik centralny

Dostępne kolory: czarny połysk, biały mat, ciemny orzech

 

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością. QR C dedykowany jest do kina domowego.

Jako głośnik wysokotonowy zastosowano - doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector - przetwornik AMT. W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych.

Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur - tłumieniem.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: