MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Audia Flight  FLS 4 stereofoniczna końcówka mocy.

Audia Flight FLS 4 stereofoniczna końcówka mocy.

ID produktu 6731
Producent Audia Flight
Kategoria Stereo » Końcówki mocy
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 44490 zł
oblicz rate

Audia FLS 4

 

Stereofoniczna końcówka mocy

 

Audia Flight FLS 4 jest świetnym wzmacniaczem o dużej szybkości odpowiedzi (powyżej 0,7MHz), wysokiej mocy (aż do 700 watt) i niemalże nieograniczonej kontroli nad systemami głośnikowymi. Tak jak seria Strumento wykorzystaliśmy doświadczenie naszej załogi i szereg odsłuchów podczas projektowania tej końcówki mocy. Wysiłki te pozwoliły nam wyprodukować wzmacniacz zbliżający się do naszego celu jakim jest soniczna perfekcja. Praca ta przypominała starania Lutnika który dzięki latom doświadczenia, rzemiosłu i wytrenowanym uszom poszukuje perfekcyjnego balansu tonalnego i przekazu emocjonalnego.Tak jak w bratnim Strumento chassis FLS4 zaczyna swoją drogę jako ultra wysokiej jakości aluminiowy odlew. Po zakończeniu obróbki w technologii CNC każda część jest ręcznie sprawdzana. Niektóre z krytycznych fragmentów są wykańczane ręcznie a następnie kulkowane. Anodyzowanie finalizuje obróbkę metalu.Podobieństwa do serii Strumento znajdziemy także wewnątrz wzmacniacza FLS4. Długa lista tych aspektów zawierać będzie w pełni zbalansowaną konstrukcję, ściśle selekcjonowane elementy, 32 wysokiej klasy wzmacniacze oraz układ zasilania z wykorzystaniem kondensatorów nisko opornościowych.


Układ wzmocnienia w FLS4 to ponownie wyjątkowy projekt Audia Flight oparty na układzie current-feedback pracującym w czystej klasie A, dla dalszej izolacji tego istotnego etapu wzmocnienia od interferencji i dla zapewnienia termicznej stabilizacji wszystkich elementów dyskretnych zabudowane zostały w aluminiowym pudle wypełnionym żywicą epoksydową. Customowa płyta drukowaną z dodatkową warstwą wysokiej czystości miedzi, Toroidalny transformator klasy audio 2000VA zamknięty w dwa ekrany ferromagnetyczne zatopiony w żywicy epoksydowej zasila stopień wyjściowy. Nie zastosowaliśmy tam również bezpieczników (mają takie działanie jak rezystory i potrafią wpływać negatywnie a brzmienie) układ ten jest pod kontrolą mikroprocesorową oraz 200 watt rms mocy wyjściowej przy 8 ohmach.

Dzięki wielu elementom w stylu Strumento zastosowanym podczas budowy wzmacniacza FLS4, jest on gotów zapewnić słuchaczowi najlepsze osiągi i emocjonalne doświadczenie muzyki. FLS4 zaprojektowany został by przybliżyć twój system do nowego poziomu muzycznej perfekcji.

 

 

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: