MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Audia Flight  FL Phono przedwzmacniacz gramofonowy

Audia Flight FL Phono przedwzmacniacz gramofonowy

ID produktu 6730
Producent Audia Flight
Kategoria Gramofony » Przedwzmacniacze
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 24290 zł
oblicz rate

Audia Flight Phono

 

Przedwzmacniacz gramofonowy

 

 

Po 2 lat prac Audia Flight z dumą prezentuje swój nowy preamp phono. Separaowany układ zasilania, dedykowana płytka wejściowa przedwzmacniacza, wysoki gain (74dB w najwyższym ustawieniu), niskie szumy to tylko kilka z cech charakterystycznych.  Naturalnie układ zasilania został wysepraowany w celu poprawy ekranowania przedwzmacniacza i wyeliminowania do zera wibracji i rezonansu z transformatora.

 

 

Układ zasilania
By uzyskać oczekiwany poziom jakości bardzo dobrze wykonane zasilanie staje się niezbędne. W tym przedwzmacnaiczy wyseparowany zasilacz zawiera 50VA transformator toroidalny dla obwodów analogowych, z zasilaczem +/- 38V. Wewnątrz obudowy znajdziemy też 15VA trafo toroidalne zasilajaće przekaźniki i układ logiczny.  W celu zyskania poleceń z włącznika preampu zachowując brak połaczęń elektrycznych uzyto kilku opto-isolatorów.

 

Preamp

Audia Phono bazuje na filozofii current feedback; obwody wejściowe dla są różne dla wkłądek MM i MC ponieważ wkłądki te mają różna chrakterystykę elktryczną. 
Płytka wejściowa MC ma gain na poziomie 60dB
Płytka wejściowa MM ma gain na poziomie 40dB. Oparta jest o tranzystory różnicujące.

Na obydwu płytkach selekcja impedancji jest bardzo blisko stopnia wejściowego wykonana na profesjonalnych złotych zworach.

 

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: