MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Acoustic Energy AE509 | Kolumna Podłogowa | Czarny

Acoustic Energy AE509 | Kolumna Podłogowa | Czarny

ID produktu 10029
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Minimalna ilość Para (2 szt.)
Dostępność na zamówienie
Cena: 6495 zł
oblicz rate

AE509 to smukła kolumna podłogowa o kompaktowych wymiarach, odpowiednia do średnich i dużych pomieszczeń. Podobnie do porównania AE500, AE509 oferuje wyższy poziom wydajności i wykończenia niż jego odpowiednik z serii 300. Seria 500 zawiera nasze nowo opracowane głośniki wysokotonowe i przetworniki średnio-niskotonowe z włókna węglowego, zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​mocy tłokowej i dokładności naszych legendarnych ceramicznych przetworników aluminiowych, ale z ulepszonym samotłumieniem zapewniającym gładszy, bardziej przejrzysty dźwięk.

Oferując niezrównany poziom wydajności, jakości i wartości, rezultatem jest produkt audio z czystymi, uporządkowanymi liniami, zapewniający ekscytującą i mocną prezentację, której wymagający właściciele Acoustic Energy oczekują od ponad 30 lat.

Obudowy o smukłej linii są wykończone w kolorze Piano Gloss Black, Piano Gloss White lub fornirem z drewna orzecha amerykańskiego. Solidne aluminiowe mocowania są dostarczane w celu zapewnienia sztywnego połączenia podłogowego i maksymalnej stabilności, podczas gdy sztywność metalowej konstrukcji zmniejsza interakcję pomieszczenia z kolumną.

Nasza flagowa seria 500 składa się z głośników podstawkowych AE500 i dwóch modeli podłogowych AE509 i AE520. Wszystkie modele są wyposażone w nasze opracowane na nowo przetworniki: wysokotonowy i średnio-niskotonowy z włókna węglowego. Zaprojektowaliśmy je tak, aby kontynuowały dynamikę i dokładność naszych legendarnych ceramicznych przetworników aluminiowych ale z ulepszonym samotłumieniem zapewniającym gładszy, bardziej przejrzysty dźwięk.

Nowa kopułka głośnika wysokotonowego 25 mm z włókna węglowego jest lżejsza i bardziej wytłumiona niż typowe materiały z twardą kopułką, zapewniając błyskawicznie szybki i dokładny dźwięk o optymalnej neutralności. Nasz odlewany z aluminium falowód WDT (Wide Dispersion Technology) otaczający głośnik wysokotonowy zapewnia słodki, czysty i naturalny wokal, podczas gdy umiejscowienie blisko przetwornika średnio-niskotonowego poprawia dyspersję
i scenę dźwiękową.

Nowe 125-milimetrowe przetworniki średnio-niskotonowe zostały wzbogacone o powiększone 35-milimetrowe cewki aby zapewnić niską kompresję termiczną i wysoce dynamiczną, ale kontrolowaną odpowiedź basów. Głośniki niskotonowe mają również zoptymalizowany system zawieszenia, zapewniający maksymalną liniowość i najniższe zniekształcenia w celu uzyskania definicji średnich tonów, podczas gdy lekka natura materiału membrany zwiększa szybkość i czystość transjentów.

Te wyjątkowe zestawy przetworników są umieszczone w naszych nowych obudowach z kompozytu tłumiącego rezonans (RSC) wyewoluowanych z prestiżowej serii referencyjnej i są wykonane z tego samego materiału kompozytowego o ograniczonej warstwie, aby znacznie zmniejszyć oddziaływanie
akustyczne obudowy.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: