MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Acoustic Energy AE500 | Kolumna Podstawkowa | Czarny

Acoustic Energy AE500 | Kolumna Podstawkowa | Czarny

ID produktu 10026
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podstawkowe
Cena za szt.
Minimalna ilośćPara (2 szt.)
Dostępność na zamówienie
Cena: 2795 zł
oblicz rate

AE500 to kompaktowa kolumna podstawkowa z naszej flagowej serii 500. Kontynuując wielokrotnie nagradzane modele AE100 i AE300, AE500 oferuje znaczący postęp w jakości dźwięku, materiałach i wykończeniu obudowy. Seria 500 zawiera nasze nowo opracowane przetworniki wysokotonowe i średnio-niskotonowe z włókna węglowego, zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​mocy i dokładności naszych legendarnych ceramicznych przetworników aluminiowych, ale z ulepszonym samotłumieniem zapewniającym gładszy, bardziej przejrzysty dźwięk.

Oferując niezrównany poziom wydajności, jakości i wartości, rezultatem jest produkt audio z czystymi, uporządkowanymi liniami, zapewniający ekscytującą i mocną prezentację, której wymagający właściciele Acoustic Energy oczekują od ponad 30 lat.

Wykończony w kolorze Piano Gloss Black, Piano Gloss White lub American Walnut, model AE500 umieszczony na stojakach głośnikowych lub półce, z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój domu.

Nasza flagowa seria 500 składa się z głośników podstawkowych AE500 i dwóch modeli podłogowych AE509 i AE520. Wszystkie modele są wyposażone w nasze opracowane na nowo przetworniki: wysokotonowy i średnio-niskotonowy z włókna węglowego. Zaprojektowaliśmy je tak, aby kontynuowały dynamikę i dokładność naszych legendarnych ceramicznych przetworników aluminiowych ale z ulepszonym samotłumieniem zapewniającym gładszy, bardziej przejrzysty dźwięk.

Nowa kopułka głośnika wysokotonowego 25 mm z włókna węglowego jest lżejsza i bardziej wytłumiona niż typowe materiały z twardą kopułką, zapewniając błyskawicznie szybki i dokładny dźwięk o optymalnej neutralności. Nasz odlewany z aluminium falowód WDT (Wide Dispersion Technology) otaczający głośnik wysokotonowy zapewnia słodki, czysty i naturalny wokal, podczas gdy umiejscowienie blisko przetwornika średnio-niskotonowego poprawia dyspersję
i scenę dźwiękową.

Nowe 125-milimetrowe przetworniki średnio-niskotonowe zostały wzbogacone o powiększone 35-milimetrowe cewki aby zapewnić niską kompresję termiczną i wysoce dynamiczną, ale kontrolowaną odpowiedź basów. Głośniki niskotonowe mają również zoptymalizowany system zawieszenia, zapewniający maksymalną liniowość i najniższe zniekształcenia w celu uzyskania definicji średnich tonów, podczas gdy lekka natura materiału membrany zwiększa szybkość i czystość transjentów.

Te wyjątkowe zestawy przetworników są umieszczone w naszych nowych obudowach z kompozytu tłumiącego rezonans (RSC) wyewoluowanych z prestiżowej serii referencyjnej i są wykonane z tego samego materiału kompozytowego o ograniczonej warstwie, aby znacznie zmniejszyć oddziaływanie
akustyczne obudowy.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: