MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Acoustic Energy AE308 | Subwoofer Aktywny | Biały

Acoustic Energy AE308 | Subwoofer Aktywny | Biały

ID produktu 10013
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Subwoofery
Cena za szt.
Dostępność na zamówienie
Cena: 5290 zł
oblicz rate

Subwoofer aktywny Acoustic Energy AE308

AE308 to zupełnie nowy subwoofer firmy Acoustic Energy.

Zaprojektowany jako uzupełnienie i bezproblemowa integracja z innymi modelami z serii 300. AE308 oferuje niesamowitą wydajność zarówno w implementacjach Hi-Fi, jak i AV. Wykorzystując nowy 500-watowy wzmacniacz (RMS) połączony z 12-calowym przetwornikiem z domieszką masy włóknistej, usztywnionym i o wysokim skoku. AE308 oferuje również tryby DSP, aby idealnie dostosować dźwięk do pomieszczenia - po raz pierwszy w przypadku AE.

 

W trybie muzycznym AE308 będzie działał w zrównoważony, dokładny sposób, naturalnie i płynnie rozszerzając niskie częstotliwości głównych kolumn do 26 Hz (+/-6 dB). W trybie Movie będzie oferowany dodatkowy „slam”, aby wspomóc wybuchowe ścieżki dźwiękowe filmów w systemach AV. Wreszcie tryb Impact zamienia całkowite rozszerzenie dla maksymalnej głośności, bardziej zbliżonego do ustawienia klubu, gdy naprawdę chcesz się mocno bawić!

Model AE308 jest dostępny w atrakcyjnej okleinie z prawdziwego drewna orzecha amerykańskiego, czarnym lub białym lakierze z połyskiem fortepianowym, pasującym do innych modeli serii 300 i ma solidne kolce, które są wyposażone w wygodne gumowe nakładki do stosowania na twardych podłogach.

 

Opierając się na niezwykle popularnej i powszechnie uznanej serii 100, seria 300 podnosi poprzeczkę wydajności, oferując wiele ulepszeń, z których wszystkie zostały zaprojektowane w celu poprawy zarówno jakości dźwięku, jak i estetyki, zgodnie z jej bardziej prestiżowym statusem. Zindywidualizowane nowe jednostki napędowe zostały zaprojektowane w tandemie, aby zapewnić bezproblemową integrację tonalną z niskimi zniekształceniami i korzyściami związanymi z wysoką mocą.

Dla linii 300 został zaprojektowany nowy 28 mm aluminiowy tweeter, który ma wysoką obciążalność mocową i niski rezonans własny, co pomaga w redukcji  zniekształceń. Jednak główną zaletą nowego projektu jest doskonała charakterystyka dyspersji dzięki autorskiemu rozwiązaniu Wide Dispersion Technology. Fale dźwiękowe wytwarzane przez tweeter mają kształt dopasowany do charakteru pracy woofera, dzięki czemu sweet spot w środowisku odsłuchowym staje się znacznie szerszy.

 

W kolumnach wykorzystano 130 mm głośniki średnio-niskotonowe najnowszej generacji typu "sandwich". Przetworniki zostały wykonane z wykorzystaniem zupełnie nowej ceramiczno-aluminiowej membrany o ultrapłytkim profilu z systemem napędowym pozwalającym na duże wychylenia. Cechują się dzięki temu lepszą  dyspersją, lepszym rozciągnięciem basu i większą obciążalnością mocową. 

Obudowy są wykonane z obojętnego materiału MDF o grubości 18 mm z opatentowaną technologią wewnętrznego usztywniania w celu zmniejszenia zabarwienia obudowy.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: