MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Nowość
Acoustic Energy AE120 | Kolumna Podłogowa | Orzech | Dostępne od ręki !!!

Acoustic Energy AE120 | Kolumna Podłogowa | Orzech | Dostępne od ręki !!!

ID produktu 9982
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za szt.
Dostępność 2szt.
Cena: 1990 zł
oblicz rate

Kolumna podłogowa Acoustic Energy AE120

Jako okręt flagowy, AE120 jest największym modelem z serii 100 i prawdziwie trójdrożną konstrukcją. Kolumna oferuje potężny dźwięk ze smukłej obudowy, gustownie zaprojektowanej, aby wtopić się w otoczenie domowe. Podwójne przetworniki basowe wzmacniają wydajność wypełniania pomieszczenia dźwiękiem dzięki dedykowanemu przetwornikowi średniotonowemu umieszczonemu we własnej obudowie, starannie zaprojektowanemu w celu łagodzenia szkodliwych skutków odbić fal tylnych. Zintegrowany z idealnie dopasowanym falowodem technologii Wide Dispersion (WDT), 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy Acoustic Energy zarządza wysokimi częstotliwościami z kontrolowaną dyspersją, wysoką czułością i niskimi zniekształceniami.

3-drożna zwrotnica jest kompensowana impedancją, aby uniknąć problemów z rezonansem, który w przeciwnym razie spowolniłyby docieranie basów i podkolorywywał odtwarzanie średniego zakresu. Szczególną uwagę zwrócono również na wyrównanie fazy i czasu dla optymalnej integracji i sceny dźwiękowej. Rezultatem jest kolumna oferująca gładką, szeroką dyspersję wysokich częstotliwości, z czystą średnicą i błyskawicznym basem. Obudowa jest wykonana z 18 mm MDF i podobnie jak jej mniejszy brat AE109, dostarczana jest z obciążeniem masowym, aby pomóc w tłumieniu wibracji. Wewnętrzny system usztywniający został starannie dostrojony, aby zredukować rezonanse obudowy i średnie zabarwienia. Nowy AE120 korzysta z subtelnie stylizowanej, dyskretnej satynowej czarnej podstawy, aby zwiększyć stabilność, dodatkowo poprawiając dynamikę.

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: