MENU
Salon Bose Katowice Infolinia 533 888 007
raty
przelewy24
Acoustic Energy AE109 | Kolumna Podłogowa | Czarny

Acoustic Energy AE109 | Kolumna Podłogowa | Czarny

ID produktu 9991
Producent Acoustic Energy
Kategoria Kolumny i Głośniki » Kolumny podłogowe
Cena za para
Dostępność na zamówienie
Cena: 2990 zł
oblicz rate

Kolumna podłogowa Acoustic Energy AE109

AE109 został zaprojektowany tak, aby oferować bezproblemową, wypełniającą pomieszczenie wydajność - ze smukłej kolumny podłogowej. W taki sam sposób, jak uznany na całym świecie pierwowzór - AE109 - 20 lat temu. W tym celu zastosowano dwa papierowe przetworniki o średnicy 110 mm, wykorzystujące system napędowy o bardzo dużej sile, we współpracy z 25 mm głośnikiem wysokotonowym, z miękką kopułką. 2,5-drożna zwrotnica charakteryzuje się unikalną topologią umożliwiającą integrację i moc, które wcześniej były nieosiągalne dla tego typu kolumn. Szczególną uwagę zwrócono na wyrównanie fazy i czasu, aby uzyskać możliwie najbardziej spójną wydajność.

Podobnie jak kolumna podstawkowa AE100, przetwornik i zwrotnica są umieszczone w solidnej obudowie z płyty MDF o grubości 18 mm, która nawiązuje stylistycznie do wielokrotnie nagradzanej serii Reference. Rezultatem jest produkt audio o czystych i uporządkowanych liniach, który nadal może zapewnić ekscytującą i mocną prezentację, której oczekują właściciele Acoustic Energy. Dostępne są wykończenia w okleinie winylowej w kolorze satynowej czerni i orzecha.

Stylowa, potężna seria głośników dla każdego entuzjasty sprzętu audio, uosabiająca wszystkie cechy, z których słynie Acoustic Energy. Seria 100 wprowadziła szereg ewolucyjnych zmian skoncentrowanych na udoskonaleniu wrażeń odsłuchowych i łatwości, z jaką słuchacz może ustawić kolumny w pomieszczeniu, przy zachowaniu przystępnej ceny.

Nasza technologia WDT (Wide Dispersion TechnologyTM) z modelu AE1 Active została zaadaptowana do linii 100, tworząc znacznie ulepszoną dyspersję w pomieszczeniu dla 25-milimetrowego głośnika wysokotonowego z miękką kopułką. Przetworniki średnio-niskotonowe o średnicy 110 mm z papierowymi stożkami wykorzystują system napędowy pozwalający na duże wychylenia i są wentylowane przez porty szczelinowe znajdujące się z tyłu obudów 100, 109 i 107, co zapewnia mniejsze zabarwienie średnich tonów i lepszą odpowiedź basów. Zewnętrznie elegancki wygląd uzyskuje się dzięki atrakcyjnym opcjom wykończeniowym ze  schludnymi magnetycznymi maskownicami, które uzupełniają kompaktowe, smukłe obudowy z 18-milimetrowej płyty MDF.

Zapytaj o lepszą cenę
Zobacz inne: